Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Kalczyńska wzruszająco o Piotrze Woźniak-Staraku. Opowiedziała niesamowitą historię
Robert Głowacki
Robert Głowacki 29.08.2019 16:29

Anna Kalczyńska wzruszająco o Piotrze Woźniak-Staraku. Opowiedziała niesamowitą historię

anna kalczyńska
youtube.com Plejada

Anna Kalczyńska bardzo przeżyła śmierć Piotra Woźniaka-Staraka. Gwiazda programu Dzień Dobry TVN opowiedziała o pewnej sytuacji, podczas której poznała zmarłego producenta. Historia jest niesamowita. Nie każdy może zdobyć się na taki gest.

Gwiazdy chętnie wspominają Piotra Woźniaka-Staraka na swoich mediach społecznościowych, zamieszczając zdjęcia, aby uczcić w ten sposób jego pamięć. Znana prezenterka stacji TVN, Anna Kalczyńska opowiedziała o swojej znajomości ze zmarłym producentem. To piękna i wzruszająca historia.

Anna Kalczyńska wspomina Piotra Woźniaka-Staraka

Anna Kalczyńska niedawno mówiła, że nie znała się blisko z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, jednak gdy wspominała go przed kamerą zalała się łzami. Już wiadomo, dlaczego prezenterka tak mocno przeżyła odejście Starka. Anna Kalczyńska w rozmowie z Faktem wspomniała sytuację, podczas której producent zaoferował jej pomoc, gdy jej syn był bardzo chory.

– Jasiek dostał gorączki prawie 40 stopni. Spotkałam Piotrka i wspomniałam mu, że martwię się o syna. Jego reakcja była natychmiastowa! Powiedział: Słuchaj, może ci pomóc? Ja mam prywatny helikopter. Zawieziemy Jasia do szpitala. Poruszona stwierdziłam, że nie ma takiej potrzeby, bo syn z tego wyjdzie, i nie chciałam nikogo kłopotać. Byłam mu jednak ogromnie wdzięczna – wspomina Anna Kalczyńska w tabloidzie.

Jak Anna Kalczyńska wspomina Piotra Wożniaka-Staraka?

Anna Kalczyńska opowiedziała również o spotkaniach z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Mimo że nie spędzali ze sobą dużo czasu, to łączyła ich praca. Mąż dziennikarki blisko współpracował bowiem z producentem – jest w zarządzie stacji TVN, z którą współpracowała firma Piotra Woźniaka-Staraka. Jak prezenterka go wspomina?

– Kiedyś zaprosił mnie z mężem i dziećmi do restauracji. Udowodnił wtedy, że uwielbia dzieci. Miał z nimi rewelacyjny kontakt. Z moim synem dużo się wygłupiał, z dziewczynkami tańczył, robił wygibasy. Jego szaleństwo nie raz prowadziło go do niebezpiecznych sytuacji, ale mówił, że anioły nad nim czuwają – dodała na łamach Faktu Kalczyńska.

Kim jest Anna Kalczyńska?

Anna Kalczyńska jest dziennikarką, a szerszej publiczności znana jest jako prowadząca program Dzień Dobry TVN, gdzie partneruje jej Andrzej Sołtysik. Wcześniej prezenterka była związana ze stacją TVN 24, gdzie prowadziła programy informacyjne. Prywatnie, od 2007 roku jest żoną Macieja Maciejowskiego, członka zarządu TVN, z którym ma trójkę dzieci: syna Jana i dwie córki, Hannę i Krystynę.

Zobacz zdjęcia Anny Kalczyńskiej:

anna kalczyńska

Anna Kalczyńska wspomina Piotra Woźniaka-Staraka.

Anna Kalczyńska

Zmarły producent zaoferował jej pomoc, gdy jej syn chorował.

anna kalczyńska

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia 2019 roku. Miał 39 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu przez problemy z cerą. Teraz każda z nich bryluje w towarzystwie. ich sposób na idealną cerę zawstydził dermatologów
  2. Małgorzata Rozenek otworzyła niespodziewany biznes. Powód? Wzruszający
  3. Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować
  4. Tata nagrał pierwsze spotkanie synka z adoptowanym psem. Wzruszające do łez wideo
  5. Pitbull skrzyżowany z husky. Efekt? Najśliczniejszy pyszczek świata
  6. W głowie się nie mieści! Mężczyzna nagle z wielkim impetem kopnął bezbronnego psa (WIDEO)
  7. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości