Anna Kalczyńska została spytana przez dziennikarzy o to, jakie ma zdanie na temat głośnego odejścia swojej koleżanki z TVN. Katarzyna Bosacka, do niedawna jedna z największych gwiazd stacji, niespodziewanie była zmuszona zakończyć wieloletnią współpracę. Będziecie zaskoczeni, co powiedziała prezenterka. Dlaczego nie stanęła w obronie Bosackiej?

O tej sprawie rozprawiały wszystkie media. Katarzyna Bosacka, gwiazda kilku flagowych programów TVN, niemal z dnia na dzień otrzymała wymówienie. Jak podaje portal plotek.pl, na temat sprawy niedawno wypowiedziała się współprowadząca Dzień Dobry TVN, czyli Anna Kalczyńska. Czy dziennikarka zdecydowała się stanąć po stronie zwolnionej koleżanki? Bynajmniej! Jej słowa stanowią zaskoczenie dla wielu osób i zarazem dają do myślenia

Co powiedziała Anna Kalczyńska?

Anna Kalczyńska została poproszona w wywiadzie o wyrażenie swojej opinii na temat zakończenia przez Katarzynę Bosacką współpracy ze stacją TVN. Gwiazda zgodziła się podzielić swoim punktem widzenia i chociaż wiele osób spodziewało się, że zacznie bronić Bosackiej, postąpiła zupełnie niespodziewanie.

Jak podaje portal plotek.pl, Anna Kalczyńska wyjaśniła, że nie zna zbyt dobrze kulis zakończenia współpracy z koleżanką. Ponieważ o całej sprawie słyszała tylko z nagłówków, wolała powstrzymać się od wydawania stanowczych opinii.

Anna Kalczyńska przyznała również, że władze TVN rzeczywiście zwracają baczną uwagę, w jakie projekty reklamowe angażują się ich pracownicy. Zdaniem współprowadzącej Dzień Dobry TVN wynika to z obawy, że dodatkowe zobowiązania przeszkodzą im w należytym wykonywaniu obowiązków zawodowych. 

Dlaczego Katarzyna Bosacka odeszła z TVN?

Według ustaleń portalu plotek.pl władze TVN zdecydowały się w natychmiastowym tempie zerwać współpracę z Katarzyną Bosacką z powodu podpisania przez nią kontraktu reklamowego. Gwiazda bez zgody przełożonych zgodziła się przyjąć funkcję ambasadorki marki kosmetyków ekologicznych OnlyBio. 

Sama Katarzyna Bosacka wydała oficjalne oświadczenie, w którym dała jasno do zrozumienia, że jak przy każdym rozstaniu, winnymi takiego stanu rzeczy są obie strony. Zadeklarowała również, że będzie kontynuowała swoją działalność dziennikarską i jest otwarta na nowe propozycje współpracy. Z 

— W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam, że tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie — napisała na Facebooku. 

Anna Kalczyńska wybrnęła z pytania w taktowny i dyplomatyczny sposób. Gwiazda zdecydowała się powstrzymać od wyrażania opinii w sprawie, na której temat się nie zna. Postąpiła naprawdę rozważnie! 

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY KALCZYŃSKIEJ I KATARZYNY BOSACKIEJ:

anna kalczyńska
fot. instagram.com @katarzynabosacka

Anna Kalczyńska zdecydowała się powstrzymać od wyrażenia opinii na temat Katarzyny Bosackiej. 

anna kalczyńska
fot. instagram.com @annakalczynskam

Anna Kalczyńska nie była zaangażowana w sprawę zwolnienia gwiazdy programu Wiem, co jem

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies zaginął i został odnaleziony przez właścicielkę po 2 latach! Jego reakcja doprowadza do łez
  2. Zakochanie po ślubie. „Zakochałam się w innym mężczyźnie. Sześć miesięcy temu wzięłam ślub, co robić?”
  3. Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz znów są parą? Gwiazda pokazała zdjęcia z 9 lat młodszym modelem
  4. Dorota Szelągowska wyremontowała dom Mateusza Gesslera! Efekty powalają! [FOTO]
  5. Kinga Rusin NAGO! Gwiazda rozebrała się dla magazynu…w słusznej sprawie

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułJak zorganizować wieczór panieński? 10 porad, które pozwolą uniknąć klapy
Następny artykułMały husky awanturuje się i zaczepia właściciela! Słodkie wideo ma ponad 5 mln wyświetleń!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.