Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Kalczyńska komentuje odejście Mołek i Mellera z DDTVN. Jej słowa mówią wszystko
Marta Kulik
Marta Kulik 19.07.2019 18:30

Anna Kalczyńska komentuje odejście Mołek i Mellera z DDTVN. Jej słowa mówią wszystko

Anna Kalczyńska: wykszałcenie
fot. lelum.pl

Anna Kalczyńska skomentowała odejście dwójki prowadzących Dzień Dobry TVN! Na Instagramie zamieściła wideo, na którym zwraca się do widzów programu. Co dokładnie powiedziała?

Anna Kalczyńska wypowiedziała się na temat zaskakującego odejścia Magdy Mołek i Marcina Mellera z Dzień Dobry TVN. Już kilka dni temu informowaliśmy, że w programie szykują się zmiany i dwójka prowadzących pożegna się z widzami, jednak nikt nie podejrzewał, że chodzi właśnie o tę dwójkę!

Anna Kalczyńska o odejściu Mołek i Mellera

Magda Mołek i Marcin Meller poinformowali, że odchodzą z Dzień Dobry TVN. Na razie nie podali powodów tej decyzji, zapewne poznamy je dopiero za jakiś czas. Nie wiemy, czy była to decyzja produkcji, która musi mierzyć się z oglądalnością mniejszą niż konkurencyjne Pytanie na śniadanie, czy jest to prywatna decyzja prowadzących.

– Po 15 latach pracy w DDTVN, w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący Marcin Meller też — pisała Magda Mołek.

Wszyscy prowadzący śniadaniówkę są poruszeni zaistniałą sytuacją. Anna Kalczyńska zabrała głos w tej sprawie na swoim Instagramie. W krótkim nagraniu podkreśliła jak wiele pracy i wysiłku prowadzący włożyli w prowadzeinie programu. Anna podziękowała za współpracę i do tego samego zachęciła widzów DDTVN.

Gdybym to ja miała odejść z takiego programu na pewno liczyłabym po cichu, że ktoś miło mnie wspomni, więc was bardzo chciałabym zachęcić do tego, żebyście na Instagramie szukali z nimi kontaktu – powiedziała Kalczyńska na Instastories.

Gwiazda zostawiła także komentarz na profilu Marcina Mellera. Przyznała, że będzie go jej brakowało i życzyła mu powodzenia. Zaistniałą sytuacją zaskoczeni byli pozostali prowadzący program.

Dzień Dobry TVN: zmiany prowadzących

Kinga Rusin była w szoku widząc oświadczenia swoich kolegów. Natychmiast zostawiła komentarz, z którego wynika, że odejście Mołek i Mellera było wielką tajemnicą nawet w redakcji Dzień Dobry TVN.

– Magda, czytam i czytam i mam nadzieję że to Prima Aprilis…. Żartujesz, prawda? – napisała Kinga Rusin pod zdjęciem Magdy Mołek.

Komentarze zostawił również Piotr Kraśko, który dziękował za wspólny czas. Czy to oznacza, że widzowie TVN już nie zobaczą Magdy Mołek i Marcina Mellera? Dla fanów tej dwójki mamy dobre wiadomości. Magda wciąż będzie prowadziła program W roli głównej na TVN Style, a także poprowadzi Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. Meller natomiast nadal będzie prowadził Drugie śniadanie mistrzów na TVN24. Kto zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera w Dzień Dobry TVN? Od jakiegoś czasu mówi się, że we wrześniu pojawią się aż dwie pary nowych prowadzących. Ich poszukiwania najprawdopodobniej wciąż trwają.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska skomentowała odejście Mołek i Mellera z DDTVN. Gwiazda opublikowała nagranie.

Anna Kalczyńska

Podziękowała prowadzącym i zachęciła widzów do tego samego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z „Dzień Dobry TVN” po ponad 10 latach
  2. Halle Berry była ofiarą przemocy domowej. Aktorka opowiedziała o swoim dramacie sprzed lat
  3. Co się stało Dorocie Szelągowskiej? Gwiazda pokazała zdjęcie z podbitym okiem
  4. Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują czwartą rocznicę ślubu. Pokazali romantyczne zdjęcie
  5. Dieta Idy Nowakowskiej jest nietypowa. Tancerka przyznaje, że uwielbia słodycze!