Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Kalczyńska pokazała córki. Gwiazda DDTVN pochwaliła się ślicznymi pociechami
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 23.07.2019 14:11

Anna Kalczyńska pokazała córki. Gwiazda DDTVN pochwaliła się ślicznymi pociechami

Anna Kalczyńska
instagram.com/annakalczynskam

Anna Kalczyńska pokazała córki! Na instagramie gwiazdy pojawiło się przeurocze zdjęcie. Prowadząca Dzień Dobry TVN pochwaliła się ślicznymi pociechami i od razu zebrała masę komplementów!

Dziennikarka zawsze podkreśla, że jest bardzo rodzinną osobą, co potwierdzają jej liczne zdjęcia z wyjazdów i czasu spędzonego z bliskimi. Jeszcze nigdy nie widzieliśmy jednak tak uroczego zdjęcia Anny Kalczyńskiej z córeczkami. Zobaczcie sami – prawda, że podobne?

Anna Kalczyńska pokazała córki

Na instagramie gwiazdy TVN pojawiły się przeurocze fotki, na których pozuje razem ze swoimi córeczkami! Młodsza Krystyna i starsza Hania to urocze dziewczynki, które nie wstydzą się pozować ze sławną mamą. Są do niej bardzo podobne!

Anna Kalczyńska uwielbia publikować zdjęcia z dziećmi, rzadko jednak pokazuje się na nich razem z nimi. Pod postem natychmiast pojawiły się komentarze wychwalające zarówno dziennikarkę, jak i jej córeczki. Część komentujących zwróciła także uwagę na wypadające mleczaki jednej z dziewczynek!

– Kasowniczki, przerabialiśmy to z synami!

– Super dziewczynki i Jasio też, jesteście wspaniałą rodzinką, pozdrawiam!

– Jakie śliczne!

– U mnie też dziewczynka jest mamusi!

Zachwyceni internauci docenili fakt, że dziennikarka podzieliła się tak prywatnym zdjęciem z dzieciakami. Opublikowane fotki zostały prawdopodobnie wykonane w Bretanii, gdzie wypoczywa Anna Kalczyńska z rodziną.

Anna Kalczyńska: dzieci są dla niej wszystkim

Prowadząca Dzień Dobry TVN ma trójkę dzieci – dwie córeczki i najstarszego syna. Choć są dla niej całym światem, otwarcie mówi, że wychowywanie całej trójki wcale nie jest łatwym zadaniem. Przyznaje nawet, że płakała, gdy dowiedziała się o trzeciej ciąży – bała się, że nie da sobie rady.

– Myślałam, że odetchniemy, gdy Hania skończyła pół roku i zaczęła przesypiać całe noce – jeszcze tylko rok i wyjdzie z pieluch. Planowałam to a nadzieją, a tu niespodzianka: jestem znowu w ciąży! Pomyśl: troje dzieci w ciągu trzech lat! – mówiła dziennikarka w rozmowie z Vivą.

Dzięki ogromnemu wsparciu męża udało jej się jednak znaleźć w sobie siłę i dziś cieszy się liczną rodziną. Często pokazuje, jak spędzają razem czas i widać, że dzieciaki są dla niej prawdziwym skarbem!

ZOBACZ ANNĘ KALCZYŃSKĄ Z CÓRKAMI:

anna kalczyńska

Anna Kalczyńska ma trójkę dzieci – Jasia, Hannę i Krystynę.

anna kalczyńska

Obecnie dziennikarka podróżuje z rodziną po Francji.

anna kalczyńska

Zdjęcia z córeczkami są naprawdę przeurocze! Widać, do kogo podobne?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgorzata Kożuchowska zachwyca nowym wyglądem. Fani rozpływają się nad fryzurą „Petarda”
  2. Anna Wendzikowska odpowiedziała hejterom: „Komentarze o tym, że nie mam kobiecych kształtów, jestem szkieletem i wyglądam ohydnie”
  3. 16-letnia córka Ani Przybylskiej pokazała odważne zdjęcie. Wywołało lawinę komentarzy
  4. Kinga Rusin ostro apeluje do myśliwych: „Nie chcemy takiej tradycji”. Fani gwiazdy TVN podzieleni w komentarzach
  5. Joanna Koroniewska opowiedziała o chorobie swojej mamy. „Miałam 22 lata, gdy zmarła na raka”