Dzień Dobry TVN ma w swojej ekipie wiele gwiazd, wśród których urodą i talentem wyróżnia się Anna Kalczyńska. Rodzice dziennikarki cieszą się równie wielką sławą, co ich córka – są aktorami! Znacie ich z wielu popularnych seriali. Domyślacie się, o kogo chodzi?

Anna Kalczyńska: rodzice dziennikarki są sławnym małżeństwem artystów. Wystąpili w najbardziej znanych polskich serialach i zdobyli miliony fanów. Prowadząca Dzień Dobry TVN zdecydowała się jednak nie iść w ich ślady. A jej rodzeństwo? Czy siostra i brat Anny Kalczyńskiej postanowili kontynuować tradycję i spróbować swoich sił na deskach teatru albo przed kamerą? Wszyscy członkowie rodziny mają ciekawe zajęcia!

Anna Kalczyńska: rodzice gwiazdy Dzień Dobry TVN są sławni. Co robią?

Niewiele osób od najmłodszych lat widuje w swoim domu znanych artystów tak jak Anna Kalczyńska. Rodzice dziennikarki Dzień Dobry TVN to Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński, słynne małżeństwo aktorów. Gdzie mogliście podziwiać ich talent?

Chociaż największą miłością Haliny Rowickiej jest teatr to z nim w głównej mierze związała karierę – ogólnopolską sławę zyskała dzięki występowi w znanym serialu Dom. Wcieliła się w rolę Ewy Szymosiuk-Talar. Z kolei Krzysztof Kalczyński, mąż aktorki, ma za sobą występy w takich popularnych tytułach jak Klan, Pensjonat pod Różą oraz Plebania

Gwiazda Dzień Dobry TVN nie była jedynym dzieckiem aktorskiej pary, które zdecydowało się związać swoją ścieżkę zawodową z mediami. Brat Anny, Filip Kalczyński, to dziennikarz sportowy. Z kolei najmłodsza Maria wybrała jeszcze inną drogę i jak informuje viva.pl, studiowała prawo oraz ekonomię w Barcelonie. 

Anna Kalczyńska jest mocno związana ze swoją rodziną. Na Instagramie regularnie publikuje fotografie z bliskimi. Ich osiągnięcia i sukcesy napawają ją dumą! 

Z kim jest Anna Kalczyńska?

Anna Kalczyńska jest od lat w szczęśliwym związku z Maciejem Maciejowskim. Mąż gwiazdy Dzień Dobry TVN to członek zarządu stacji, w której pracuje jego żona. 

Prezenterka unika opowiadania w wywiadach o swoim związku i zdradzania tajemnic życia prywatnego. Zawsze podkreśla jednak, że z Maciejem Maciejowskim łączy ją nie tylko miłość, ale również przyjaźń. Para wzięła ślub w 2007 roku i od tamtego czasu nie słychać o żadnych kryzysach, kłótniach albo rozstaniach – wygląda na to, że dobrali się idealnie! Wspólnie stworzyli szczęśliwy i ciepły dom dla trojga swoich dzieci. 

Wiedzieliście, z jakiego domu pochodzi Anna Kalczyńska? Rodzice gwiazdy Dzień Dobry TVN są wielkimi gwiazdami. Wygląda na to, że właśnie po nich dziennikarka odziedziczyła talent do występów przed kamerą. 

ZOBACZ TEŻ:

dzień dobry tvn
fot. instagram.com @annakalczynskam

Anna Kalczyńska z córeczkami Hanną i Krystyną.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułEdyta Górniak szczerze o programie Agent Gwiazdy: „Obawiałam się spotkania z Kingą Rusin”
Następny artykułŻółwie z austriackiego zoo były razem 115 lat. Teraz się „rozwodzą”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.