Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co studiowała Anna Kalczyńska? Gwiazda TVN uczęszczała na uniwersytet w USA
Robert Głowacki
Robert Głowacki 13.07.2019 19:00

Co studiowała Anna Kalczyńska? Gwiazda TVN uczęszczała na uniwersytet w USA

Anna Kalczyńska: wykształcenie
instagram.com/annakalczynskam/

Anna Kalczyńska: wykształcenie prowadzącej Dzień Dobry TVN robi wielkie wrażenie. Dziennikarka ma na swoim koncie studia na trzech uczelniach, w tym jednej w samych Stanach Zjednoczonych. Mało który dziennikarz w Polsce może pochwalić się tak obfitym CV, co prezenterka. Sprawdź, jakie studia skończyła Anna Kalczyńska!

Anna Kalczyńska jest jedną z ulubionych prezenterek w Polsce. Dzięki prowadzeniu porannego pasma Dzień Dobry TVN dała poznać się widzom z nieco luźniejszej strony, niż miało to miejsce, gdy pracowała w TVN 24. Gwiazda może pochwalić się piękną sylwetką i nieskazitelną urodą, jednak to nie wszystko, co ma do zaoferowania. Anna Kalczyńska: wykształcenie prezenterki jest godne pozazdroszczenia. Studiowała na trzech uczelniach, w tym na jednej w USA.

Anna Kalczyńska: wykształcenie

Anna Kalczyńska jest w świetnym zawodowym i prywatnym momencie swojego życia. Gwiazda Dzień Dobry TVN spełnia się w pracy, a prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką trójki dzieci. Co ciekawe ukończyła kilka kierunków studiów, na trzech różnych uczelniach, w tym jednej w USA. Wykształcenie dziennikarki robi piorunujące wrażenie. Co studiowała Anna Kalczyńska? Anna Kalczyńska studiowała lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Warszawski, jednak to nie wszystko, czym może się pochwalić. Studiowała również dziennikarstwo na Uniwersytecie Bostońskim w USA, a także jest absolwentką Kolegium Europejskiego, gdzie zrobiła studia podyplomowe.

Anna Kalczyńska o studiach

Anna Kalczyńska najpierw skończyła studia lingwistyczne i planowała zostać tłumaczem. Jak sama przyznaje była całkiem dobra w tłuamczeniach i wszystko wskazywało na to, że wkrótce sama zostanie tłumaczem symultanicznym. Była na najlepiej drodze, aby to osiągnąć, jednak zdecydowała się na radykalną zmianę i postawiła na dziennikarstwo. Dlaczego Anna Kalczyńska wybrała dziennikarstwo? Prezenterka w rozmowie z portalem itvn.pl zdradziła, co skłoniło ją, aby poszła w dziennikarstwo.

– Myślałam o nim już podczas studiów. Chciałam wykorzystać swoje lingwistyczne umiejętności. Polska otworzyła się wtedy na Unię Europejską, na świat, pojawiły się zatem możliwości, by jeździć i korzystać ze znajomości języków obcych. W dodatku lingwistyka wydawała mi się bardzo humanistyczna, wręcz filozoficzna, a ja, widocznie, takiej podbudowy potrzebowałam w tamtym czasie – wyznała Kalczyńska.

Co ciekawe, rodzice Anny Kalczyńskiej są aktorami i każdy był przeorany, że wybierze właśnie ścieżkę aktorską, jednak ta zawsze wybrała własną drogę. Wiedzieliście, że dziennikarka jest tak wszechstronnie wykształcona?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Kalczyńska: wykszałcenie

Anna Kalczyńska: wykształcenie gwiazdy TVN robi wielkie wrażenie.

Anna Kalczyńska: wykszałcenie

Gwiazda skończyła lingwistykę stosowaną, a także dziennikarstwo.

Anna Kalczyńska: wykszałcenie

Studiowała także na Uniwersytecie Bostońskim w USA.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Ciachorowski wrzucił do sieci niepokojące nagranie. Aktor szybko uspokoił fanów
  2. Milionerzy przed 30. Oto najmłodsze i najbogatsze osoby, które nie ukończyły 30. roku życia
  3. Piosenkarka Dorota R. usłyszała wyrok. Została skazana za groźby karalne wobec Emila Haidara
  4. Choroba zmusiła Iwonę Węgrowską do wielomiesięcznej przerwy w karierze. Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu
  5. Bartłomiej Misiewicz żąda miliona złotych odszkodowania od Patryka Vegi. Reżyser odpowiada