Anna Kalczyńska: wymiary dziennikarki robią olbrzymie wrażenie! Urody, figury i stylu mogłaby jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka! Spójrzcie tylko na te długie i zgrabne nogi aż do nieba. Jaki jest sekret gwiazdy Dzień Dobry TVN na tak świetną figurę?

Prowadząca program Dzień Dobry TVN od lat zachwyca figurą. Anna Kalczyńska doskonale wie, co zrobić, by skupić na sobie spojrzenia widzów. Jej stylizacje zawsze są dobrane perfekcyjnie i świetnie współgrają z jej klasyczną urodą. Wobec jej piękna nie sposób przejść obojętnie! Smukła figura i długie nogi to marzenie wielu kobiet. 

Anna Kalczyńska: wymiary gwiazdy budzą powszechny zachwyt

Dziennikarkę możemy od lat podziwiać w stacji TVN, gdzie świetnie sprawdza się jako współprowadząca poranny program śniadaniowy Dzień Dobry TVN. Nie tylko wygląd Anny wzbudza zachwyt — godna pozazdroszczenia jest również jej sylwetka. Jaki jest sekret jej perfekcyjnej sylwetki? Sama zainteresowana opowiedziała na ten temat na łamach magazynu Flesz

Ćwiczenia i zdrowa dieta. Schudłam cztery kilo i przyznaję, trzeba dużo silnej woli. Muszę dużo biegać, jeździć na rowerze, mało jeść i pić dużo wody. Ale efekty są! Jem dużo warzyw, mięso, ryby, zupy i kasze. Zero cukru, pieczywa i makaronów. I oczywiście sporo ruchu — wyznała w magazynie Flesz.

Gwiazda dba o aktywność fizyczną, a także zbilansowaną dietę i dzięki temu udało jej się  osiągnąć wymarzone efekty. Dzisiaj Anna jest prawdziwą inspiracją dla wielu kobiet. 

Jakie wymiary ma Anna Kalczyńska?

Anna Kalczyńska ma 166 centymetrów wzrostu, a jakiś czas temu przyznała, że jej wymarzona waga to 52 kilogramy. Zabrała się za pracę nad sylwetką, a efekty przerosły jej najśmielsze oczekiwania! Trzeba przyznać, że dziennikarka wygląda zjawiskowo. Warto dodać, że kamera zwykle dodaje kilka kilogramów, więc w rzeczywistości Ania jest jeszcze szczuplejsza, niż wydaje się widzom stacji TVN. 

Trudno oderwać wzrok od dziennikarki! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna kalczyńska: wymiary
instagram.com @annakalczynskam

Anna Kalczyńska: wymiary dziennikarki robią wrażenie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNajmodniejsza fryzura 2019! Lista największych hitów, dla każdej długości
Następny artykułJak się ubrać do Czarnobyla i Prypeci? Niezbędne porady