Anna Kalczyńska z mamą wyglądają naprawdę uroczo! Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że gwiazda TVN dorastała w niezwykłym domu. Czym zajmuje się mama Kalczyńskiej? Dobrze ją znacie z M jak Miłość i Na Wspólnej! Wiecie już, o kim mowa?

Jedna z najbardziej znanych dziennikarek nie tylko w TVN, ale polskich mediach w ogóle! Budzi szacunek i podziw swoim profesjonalizmem oraz niewymuszonym wdziękiem. Posiada talent do pracy przed kamerą i nic dziwnego! Anna Kalczyńska z mamą znakomicie odnajdują się w telewizji. Co robi mama dziennikarki? Na pewno mieliście okazję oglądać ją na małym ekranie. 

Anna Kalczyńska z mamą: kim jest Halina Rowicka?

Anna Kalczyńska jest córką znanej aktorki Haliny Rowickiej. To właśnie po niej odziedziczyła swoją nieprzeciętną urodę oraz urok osobisty, który zjednał jej sympatię widzów TVN.

Gdzie występowała Halina Rowicka? To prawdziwa królowa polskich seriali! Mieliśmy okazję podziwiać jej talent w takich tytułach jak m.in. Klan, M jak Miłość, Na Wspólnej czy Dom. Regularnie pojawia się również na deskach teatralnych. Co ciekawe, artystka zdecydowała się na ślub ze swoim kolegą po fachu Krzysztofem Kalczyńskim. Aż dziw, że Anna Kalczyńska nie zdecydowała się pójść w ślady rodziców!

Anna Kalczyńska z mamą świetnie się dogadują i chętnie pozują do wspólnych zdjęć. Za każdym razem Halina Rowicka wywołuje podziw i niedowierzanie wśród internautów. Nie mogą uwierzyć, że w średnim wieku można wyglądać tak dobrze!

Co robi Anna Kalczyńska?

Nie tylko Anna Kalczyńska podjęła decyzję, że zamiast być aktorką jak mama i tata, woli zostać kimś zupełnie innym. Gwiazda TVN ma dwoje rodzeństwa, brata i siostrę, którzy także nie zapałali miłością do sceny. Filip to znany dziennikarz sportowy, a Maria jest studentką prawa oraz ekonomii na barcelońskiej uczelni. 

Anna Kalczyńska także zdecydowała, że chciałaby mieć sporą rodzinę i dziś jest mamą trojga uroczych maluchów: Krystyny, Hanna i Jana. Ojciec dzieci to Maciej Maciejowski, mąż Kalczyńskiej i członek zarządu stacji TVN. Na początku wiele osób podchodziło sceptycznie do planów małżonków o posiadaniu licznego potomstwa. Jak reagowali znajomi?

– W moim środowisku duże rodziny do niedawna były rzadkością. Mówię przede wszystkim o aktywnych dziennikarkach. W redakcji jako pierwsza zdecydowałam się na taki krok i było to dla wielu osób sporym zaskoczeniem, żeby nie powiedzieć szokiem – wyjawiła w rozmowie z portalem pomponik.pl

Anna Kalczyńska z mamą są do siebie bardzo podobne. Obie są piękne, utalentowane, a także kochają dzieci i stawiają rodzinę na pierwszym miejscu. Nic dziwnego, że są tak uwielbiane!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna kalczyńska z mamą
fot. instagram.com @annakalczynskam

Anna Kalczyńska pochodzi ze znanej aktorskiej rodziny. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMałgorzata Kożuchowska bez makijażu na wakacjach! Pochwaliła się uroczymi zdjęciami
Następny artykułSyn Anna Seniuk to przystojny i bardzo znany aktor. Na pewno go znacie!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.