Anna Kalczyńska z mężem nie są medialną parą, chronią swoją prywatność, nie udzielają wspólnych wywiadów, nie chodzą razem na ścianki. Tym razem zrobili wyjątek i pojawili się razem na Balu Dziennikarzy. Kim jest mąż Kalczyńskiej? To członek zarządu TVN! Piękni?

Anna Kalczyńska z mężem starają się chronić swoją prywatność. Ze względu na prace i rozpoznawalność Anny nie jest to łatwe. Dziennikarka chętnie opowiada o swoich dzieciach, jednak mąż stara się schować przed blaskiem fleszy. Teraz zrobił wyjątek.

Anna Kalczyńska z mężem

Anna Kalczyńska to znana dziennikarka informacyjna, jednak największą sławę przyniosła jej rola prowadzącej poranne pasmo Dzień Dobry TVN. Prezenterka nie stroni od branżowych imprez, jednak zawsze na ściankach pozuje sama. Wydaje się, że ostatni Charytatywny Bal Dziennikarzy był dla niej okazją, aby pokazać się wspólnie ze swoim mężem. Kim jest mąż Anny Kalczyńskiej? Wybrankiem Kalczyńskiej jest Maciej Maciejowski, jeden z członków zarządu TVN

Jaki jest mąż Anny Kalczyńskiej?

Anna Kalczyńska w wywiadach chętnie opowiada o sobie i o swoich dzieciach, jednak bardzo sporadycznie wypowiada się na temat swojego męża. Anna i Maciej pobrali się w 2007 roku i od tamtej pory są zgodnym, przykładnym małżeństwem. W rozmowie z gazetą Świat i Ludzie prezenterka zdradziła, co udało się jej osiągnąć wspólnie z mężem.

– Urodziliśmy troje dzieci, wybudowaliśmy dom, ja zmieniłam pracę, a mąż dostał się do zarządu i teraz mam tak zwanego faceta na stanowisku. Ciągle coś się dzieje i nie mamy poczucia, że nasze życie jest nudne, kończy się, tylko ciągle pędzi – powiedziała dziennikarka w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie.

Kalczyńska jest szczęśliwą mężatką już ponad 12 lat. W rozmowie z portalem pomponik.pl prezenterka TVN opowiedziała co nieco o swoim związku oraz zdradziła swoją receptę na udane małżeństwo.

– Staramy się nie stracić ze sobą po prostu bliskości. Dzień zawsze kończymy rozmową o nas, o naszych emocjach. I myślę, że związek łączą przede wszystkim emocje. Śmiech, łzy, gniew, żal-to nas określa, to nas buduje w szczerych relacjach. – zwierzyła się dziennikarka portalowi pomponik.pl.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Kalczyńska z mężem
instagram.com/annakalczynskam

Mężem Anny Kalczyńskiej jest Maciej Musiałowski. Mężczyzna jest jednym z członków zarządu stacji TVN.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKim jest żona Gołoty? Ta miłość trwa już prawie 30 lat, nie zawsze było łatwo
Następny artykułGdzie mieszka Sylwia Grzeszczak? Wraz z Liberem bardzo chronią prywatności
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.