Anna Kalczyńska zachwyciła swoich fanów, kiedy opublikowała zdjęcia, na których wystąpiła w nietypowej kreacji. Wyglądała zupełnie tak, jak gdyby wybierała się na słynne królewskie wyścigi konne w Ascot, a później miała wypić herbatkę z księżną Kate. Długa suknia i kapelusz na zawodach jeździeckich? Idealnie wpasowała się w obowiązujący na wydarzeniu dress code, a nawet udało jej się zabłysnąć! 

Niewiele Polek podołałoby takiemu wyzwaniu, ale jej się udało. Anna Kalczyńska udowodniła, że nie boi się eksperymentować z modą i w każdej sytuacji potrafi wyglądać idealnie. Nawet jeśli w grę wchodzi udział w wyścigach konnych, a wybór kreacji został obwarowany szczegółowymi wytycznymi. Niejedna kobieta by odpuściła, ale gwiazda TVN zdecydowała się podjąć wyzwanie. Efekt? Dziś jest na ustach wszystkich, a media porównują ją do samej żony następcy brytyjskiego tronu! Sprawdźcie, czy słusznie!

Jak wyglądała Anna Kalczyńska?

Anna Kalczyńska znalazła się w gronie gwiazd, które otrzymały zaproszenie na imprezę Gałkowo Masters 2019. Każda z pań, które zgodziły się na uczestnictwo, miała przed sobą trudne zadanie. Musiała nie tylko dopasować strój, lecz przede wszystkim znaleźć wystarczająco efektowny toczek! Jak wybrnęła z tego Kalczyńska?

Na szczęście gwiazda TVN podołała wyzwaniu. Anna Kalczyńska poszła w ślady księżnej Kate Middleton, która słynie z powściągliwej elegancji i zamiłowania do pastelowych odcieni. Zdecydowała się na minimalistyczną suknię w odcieniu nude, do której dobrała ciemne szpilki oraz okrągłą brązową torebkę. Jednak największe zainteresowanie wzbudził toczek dziennikarki.

W przeciwieństwie do wielu uczestniczek Gałkowo Masters 2019, które wyszły z założenia, że im więcej ozdób, tym lepiej, Anna Kalczyńska postawiła na wyrafinowaną elegancję. Gwiazda TVN założyła beżowy toczek z pojedynczym piórkiem, zaprojektowany przez Mi Levinska Millinery. Co ciekawe, wśród klientów marki są nie tylko polskie osobistości, lecz także… brytyjskie arystokratki. Na Instagramie  Mi Levinska Millinery możemy nawet odnaleźć zdjęcie jednej z klientek na wyścigach konnych w Ascot! 

Gałkowo Masters 2019: co to?

Gałkowo Masters to jedna z największych imprez jeździeckich w Polsce. Jest organizowana przez Karolinę Ferenstein-Kraśko, żonę Piotra Kraśki, w jej rodzinnej stadninie. Odbywa się każdego roku, a jej data przypada na ostatni weekend czerwca.

Podczas wydarzenia mają miejsce między innymi zawody jeździeckie, a także konkurs na najbardziej efektowny kapelusz. Nie wiadomo jednak, czy Anna Kalczyńska zdecydowała się stanąć do wyborów, a tegoroczną zwyciężczynią została Dominika Świerczewska. Każdego roku impreza ściąga najbardziej znane osobowości świata show-biznesu. W tym roku pojawili się m.in. Katarzyna Sokołowska, Łukasz Jemioł, Lara Gessler czy Natalia Klimas

Jak podoba wam się Anna Kalczyńska w takim wydaniu? Jesteśmy pewni, że gdyby gwiazda TVN zjawiła się na wyścigach w Ascot, każdy wziąłby ją za jedną z brytyjskich arystokratek! 

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY KALCZYŃSKIEJ:

anna kalczyńska
fot. instagram.com @annakalczynskam

Anna Kalczyńska wyglądała jak brytyjska arystokratka. 

anna kalczyńska
fot. instagram.com @annakalczynskam

Gwiazda wzięła udział w imprezie Gałkowo Masters 2019

anna kalczyńska
fot. instagram.com @annakalczynskam

Jak podoba wam się jej wyrafinowana kreacja i zabawny toczek?

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Znany aktor ukrywał swoje nieślubne dziecko przez 14 lat. Prawda zniszczyła jego rodzinę
  2. Jelonek pomylił sztucznego jelenia ze swoją mamą. Zdjęcie poruszyło miliony serc na całym świecie
  3. Małgorzata Rozenek zostanie aktorką! Zadebiutuje u Patryka Vegi, wśród plejady gwiazd „Kolejna zawodowa przygoda”
  4. Czujesz, że mąż Cię nie kocha? Zawsze chodzi o te 4 powody, możesz temu zaradzić
  5. Gwiazda disco polo bezczelnie oszukała Polaków? Gdy wyszło na jaw, Godlewska skasowała wszystko

źródła: galkowomaster.com, dziendobry.tvn.pl 

Poprzedni artykułZnany aktor ukrywał swoje nieślubne dziecko przez 14 lat. Prawda zniszczyła jego rodzinę
Następny artykułKrólowa Elżbieta II oddała swój tytuł księżnej Kate! Nosiła go 67 lat
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.