Anna Komorowska kiedyś wyglądała zupełnie inaczej! Na zdjęciach z młodości Pierwsza Dama wygląda naprawdę zjawiskowo. Zobaczcie, jak się zmieniała!

Pierwsza Dama od początku wzbudzała ogromną sympatię Polaków – jej ciepły, rodzinny wizerunek od razu przysporzył sympatyków zarówno jej, jak i małżonkowi! Zastanawialiście się jednak, jak wyglądała Anna Komorowska kiedyś? Na zdjęciach z młodości prezentuje się naprawdę zjawiskowo!

Anna Komorowska kiedyś: jak wyglądała?

Zdjęcia znanych osób z młodości zawsze dostarczają wiele emocji – uwielbiamy patrzeć, jak się zmieniali przez lata. Cała Polska poznała lepiej Annę Komorowską w 2010 roku, kiedy prezydentem został jej mąż, Bronisław Komorowski. Zaprezentowała nam się wówczas jako pogodna mama piątki dzieci i w latach swojej aktywności prężnie wspierała rozmaite działalności charytatywne.

Sympatyczna prezydentowa w kolorowych garsonkach naturalnie nie zawsze wyglądała tak, jak dziś! Jej zdjęcia z młodości są naprawdę piękne – Anna Komorowska kiedyś wyglądała jak prawdziwa modelka! Ciemne, błyszczące włosy i ogromne oczy były jej znakiem rozpoznawczym. Pierwsza Dama w młodości parała się harcerstwem, dzięki któremu poznała swojego przyszłego męża! To właśnie Bronisław Komorowski pochwalił się w sieci zdjęciami swojej żony z młodości. Podobna?

Anna Komorowska w młodości

Na zdjęciach widać, że Anna Komorowska kiedyś mogłaby spokojnie zostać modelką! Gęste, piękne włosy, naturalne brwi i ogromne oczy to jej znaki rozpoznawcze. Pierwsza Dama w młodości z pewnością nie spodziewała się, że obejmie kiedyś tak ważną funkcję. Dorastała w kochającym domu z rodzicami, którzy wyznaczali granice, ale pozwalali jej decydować o sobie. Mieszkała na warszawskim Mokotowie, uczyła się w prestiżowym liceum Reytana, tam też wstąpiła do harcerstwa. Następnie studiowała filologię klasyczną na Uniwersytecie Warszawskim.

Przyszłego męża poznała w latach 70. W jednym z wywiadów opowiedziała:

– Najpierw – to zabawne – poznałam jego buty. Niezwykle atrakcyjne. Żółte, amerykańskie, jakich nikt nie miał, pożyczał moim kolegom na rajdy. Nagle sam w nich przyszedł. To było 40 lat temu, w kwietniu. Mieliśmy rajd harcerski w Puszczy Kampinoskiej. Stałam pod piękną, rozłożystą sosną na punkcie jako drużynowa, koledzy podeszli z nim do mnie i został mi przez nich przedstawiony – wspomina Anna Komorowska.

Zobaczcie, jak Pierwsza Dama zmieniała się przez lata – prawda, że wyglądała niesamowicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna komorowska kiedyś
youtube.com @Prezydent.pl

Anna Komorowska kiedyś – jak wyglądała prezydentowa przed laty?

anna komorowska kiedyś
youtube.com @Newsweek Polska

Pierwsza Dama wyglądała jak modelka!

anna komorowska kiedyś
bronislawkomorowski.pl

Zdjęcia z młodości Komorowskiej są naprawdę urocze.

anna komorowska kiedyś
wykop.pl

Anna Komorowska wygląda naprawdę zjawiskowo!

anna komorowska kiedyś
bronislawkomorowski.pl

Prawda, że piękna?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Smutna suczka jechała samotnie autobusem. Jedno zdjęcie odmieniło życie zwierzaka na zawsze
  3. Małżeństwo odkryło, że za zepsutym kontaktem w ich domu kryje się tajemna skrytka. Zajrzeli do środka
  4. „Ospa party”. Moda wśród rodziców, która wywołuje skandal
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”

źródło: fakt.pl, newsweek.pl

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.