Anna Komorowska: dzieci ma aż piątkę! Była Pierwsza Dama ma pod swoimi skrzydłami niezła gromadkę. Jak poradziła sobie z wychowywaniem tak licznego potomstwa?

Wychowywanie jednego dziecka to ogromny obowiązek, nie mówiąc już o piątce! Do tego dochodzi kariera i obowiązki Pierwszej Damy – jak prezydentowa poradziła sobie z połączeniem wszystkich tych kwestii? Anna Komorowska: dzieci są co prawda już dorosłe, ale wciąż mocno związane z mamą! Czym się zajmują?

Anna Komorowska: dzieci

Kilka lat temu Bronisław Komorowski, który do tej pory trzymał swoje dzieci z dala od medialnego rozgłosu, był równe zaskoczony jak cała Polska, gdy jego potomstwo postanowiło publicznie go poprzeć! Anna Komorowska: dzieci jej i męża nagrały wzruszające wideo, w którym przedstawiają się jako potomstwo pary prezydenckiej. Rodzeństwa jest aż pięcioro i wszyscy są już dorośli. Jak sami mówią, nie są celebrytami, a jedyne, co ich wyróżnia to fakt, że ich tata jest prezydentem. Jak Anna Komorowska poradziła sobie z wychowaniem całej piątki?

Anna Komorowska: dzieci prezydentowej to Zofia (40 lat), Tadeusz (38 lat), Maria (36 lat), Piotr (33 lata) i Elżbieta (31 lat). Rodzina stale się powiększa – prezydentowa doczekała się już szóstki wnuków!

Co robią dzieci Anny Komorowskiej?

Co ciekawe, dzieci pary prezydenckiej nie pokazują się publicznie niemalże wcale. Pilnie strzegą swojej prywatności i od lat konsekwentnie nie wypowiadają się na swój temat, nie chcą także rozmawiać o swojej rodzinie. Wiadomo, że Zofia i Maria pracują w organizacjach pozarządowych, Tadeusz jest prawnikiem i pasjonuje się myślistwem, Elżbieta studiowała nauki polityczne na Uniwersytecie Warszawskim, natomiast o Piotrze nie wiemy nic.

Dzieci Anny Komorowskiej są z nią blisko związane, jednak wolą całkowicie odciąć się od mediów. Sama Pierwsza Dama po zakończeniu kadencji męża nareszcie miała czas, by poświęcić się w pełni rodzinie i swojej gromadce wnucząt! Jej dzieci konsekwentnie pozostają w cieniu sławnych rodziców i nie zamierzają ujawniać szczegółów ze swojego życia. To naprawdę rzadka postawa!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna komorowska: dzieci
commons.wikimedia.org

Anna Komorowska: dzieci prezydentowej są już dorosłe!

1
2
3
Poprzedni artykułCo jeść na śniadanie? Najlepsze pomysły na zdrowe i pożywne śniadanie
Następny artykułAktorka serialu ”Na dobre i na złe” rozstała się z partnerem ”Zaczęłam nowe życie”
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.