Anna Komorowska wyszła za mąż pod koniec lat siedemdziesiątych. Zakochani poznali się siedem lat wcześniej i nie czuli najmniejszych wątpliwości, że pragną iść przez życie razem. W tym szczególnym dniu każda panna młoda pragnie wyglądać doskonale i przyszła Pierwsza Dama nie była wyjątkiem. Na ślubnej fotografii wygląda prześlicznie! Miała naprawdę wyjątkową sukienkę. 

Jedna z najbardziej lubianych polskich Pierwszych Dam. Mimo że kadencja jej męża już przeminęła, nadal wzbudza niemałą sympatię i zainteresowanie wśród Polaków, którzy doceniają jej naturalność oraz niewymuszony wdzięk. Anna Komorowska z mężem Bronisławem mogą pochwalić się naprawdę imponującym stażem — są razem od 42 lat! W dniu ślubu panna młoda prezentowała się naprawdę niezwykle — niewiele kobiet zdecydowałoby się na taką subtelność i delikatność. Wyglądała naprawdę pięknie! Mamy zdjęcie pary prezydenckiej w tym szczególnym dniu. 

Jak wyglądała Anna Komorowska na ślubie?

Anna Komorowska wyszła za mąż, kiedy miała dwadzieścia cztery lata. Jak podaje newsweek.pl, na początku zakochani marzyli, że pobiorą się w Jerozolimie. Jednak ostatecznie doszli do wniosku, że realizacja tego zamierzenia kosztowałaby ich mnóstwo czasu i wysiłku.

Panna młoda stawała przed ołtarzem, zdając sobie sprawę, że jej ukochany jest uwikłany w działalność opozycyjną. Niejedna ówczesna kobieta wolałaby nie ryzykować związku z mężczyzną, który może trafić w każdej chwili do więzienia, jednak ona nie wahała się. Na zdjęciu ślubnym Anna Komorowska — a wtedy jeszcze Anna Dembowska — wygląda na pełną radości i nadziei. Zdecydowała się postawić na prostotę: zabudowana biała suknia z delikatną falbanką, a do tego lekko podkręcone włosy prezentowały się pięknie!

Anna Komorowska w dniu ślubu zrezygnowała z widocznej biżuterii. Jednym ozdobnym elementem, który postanowiła założyć Pierwsza Dama, był uroczy naszyjnik w kształcie serca. Z kolei pan młody postawił na klasykę — garnitur i krawat. Trudno rozpoznać w tym młodym studencie przyszłego prezydenta — Bronisław Komorowski bardzo się zmienił! Szczególnie rzuca się w oczy brak charakterystycznych wąsów. 

Jak Bronisław Komorowski poznał żonę?

Według ustaleń portalu forsal.pl Bronisław Komorowski i jego żona poznali się w 1970 roku. Para trafiła na siebie w harcerstwie. 

Co ciekawe, miłość między parą pojawiła się dopiero po dwóch latach znajomości. Chociaż od razu mieli zapałać do siebie sympatią, na początku myśli Anny Komorowskiej zajmował inny kolega. Po pięciu latach związku wreszcie zdecydowali się zalegalizować związek — przyszła Pierwsza Dama była wówczas studentką ostatniego roku filologii klasycznej. Ich pierwsze mieszkanie znajdowało się w Warszawie, niedaleko Pól Mokotowskich. Miało zaledwie 37 metrów kwadratowych. 

Spodziewalibyście się, w jakich okolicznościach Anna Komorowska zdecydowała się na ślub? Musiała być naprawdę odważna, skoro z pełną świadomością zdecydowała się związać z opozycjonistą! 

ZOBACZ ZDJĘCIE ŚLUBNE ANNY KOMOROWSKIEJ:

anna komorowska
fot. screen z youtube.com Newsweek Polska

Anna Komorowska poznała swojego męża w 1970 roku. 

anna komorowska
fot. pl.wikipedia.org

Para zaczęła ze sobą chodzić dwa lata później, a za kolejne pięć wzięli ślub. 

anna komorowska
fot. bronislawkomorowski.pl

Anna Komorowska wybrała prostą suknię bez zbędnych dodatków, co tylko podkreśliło jej delikatną urodę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  2. Edyta Górniak pokazała dom, w którym się wychowała. To ruina, gwiazda nie powstrzymała łez
  3. Natalia Klimas w ogniu krytyki! „Musiała wywalić brzuch, słabe” Gwiazda ostro odpowiedziała
  4. Aleksandra Kwaśniewska dostawała anonimy z pogróżkami. „Były tam teksty typu: twój ojciec jest mordercą”
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona

źródła: forsal.pl, newsweek.pl, pl.wikipedia.org

Poprzedni artykułIle waży Aleksandra Domańska? Aktorka pochwaliła się pełnym ciałem i zdradziła dokładne liczby
Następny artykułIle zarabia Quebonafide? Popularny raper może liczyć na najwyższe stawki w branży
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.