Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Ma wiadomość dla wszystkich mam
Oktawian Góral
Oktawian Góral 03.02.2021 17:36

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Ma wiadomość dla wszystkich mam

Anna Lewandowska
fot. Defrance / SplashNews.com/East New

Anna Lewandowska jest w ciąży? Na Instagramie celebrytki pojawiło się bardzo wymowne zdjęcie. Żona Roberta Lewandowskiego pokazuje duży, ciążowy brzuch. Kobieta ma ważne przesłanie do wszystkich mam.

Anna Lewandowska jest matką dwójki dzieci. W 2017 roku pojawiła się jej córka Klara, a w 2020 roku Anna i Robert powitali Laurę. Teraz na Instagramie bizneswoman pojawiło się bardzo wymowne zdjęcie. Czy Lewandowska jest w kolejnej ciąży?

Anna Lewandowska w ciąży?

Czy to, o czym od dawna rozwodzą się media, jest prawdą? Od dłuższego czasu na plotkarskich stronach pojawiają się informacje o rzekomej trzeciej ciąży Anny Lewandowskiej.

Teraz podsycić atmosferę wokół siebie postanowiła sama Anna Lewandowska. Na jej Instagramie pojawiło się bardzo wymowne zdjęcie. Co więcej, Lewandowska przyznała, że myśli o powiększeniu rodziny! Czy to właśnie ten moment?

Lewandowska chce powiększyć rodzinę

Są tu przyszłe Mamuśki????? A może dopiero planujecie zostać Mamą? ❤️ – rozpoczyna swój wpis Lewa. Pod zdjęciem, na którym widzimy Annę Lewandowską z okazałym brzuszkiem, pojawiła się prawdziwa lawina komentarzy.

Jedna z fanek stwierdziła, że każda kolejna ciąża sprawia, że Anna Lewandowska wygląda coraz lepiej. – Po każdym kolejnym dziecko wygląda pani coraz lepiej, pisała obserwująca profil Lewej użytkowniczka instagrama. Co na to Lewandowska?

Bizneswoman stwierdziła, że poważnie myśli o powiększeniu rodziny. Dziękuję. Hihi planuję więcej – odpowiedziała na pochlebny komentarz internautki.

Anna Lewandowska potwierdza ciążę?

Dziewczyny, ciąża to niezwykły czas, ale też ogromne wyzwanie. Zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, suplementacja – to wszystko ma bardzo duże znaczenie nie tylko dla zdrowia dziecka, ale też dla nas samych. Dbajcie o siebie! ???? Ktoś niedługo będzie Was bardzo potrzebował ???? – kontynuuje w swoim wpisie Anna Lewandowska.

Okazuje się jednak, że opublikowane przez Lewandowską zdjęcie pochodzi z archiwum, a gwiazda w tym momencie nie jest brzemienna. Post, który opublikowała Lewandowska, ma na celu promocję warsztatów, które gwiazda będzie prowadziła.

Ze względu na panującą pandemię koronawirusa 10. edycja warsztatów Healthy Ciąża odbędzie się on-line. Współprowadzącą wydarzenie będzie promująca się jako fit mama Edyta Litwiniuk.

Część fanów jest rozczarowana, że tym razem Anna Lewandowska nie przyszła z ciążowymi wieściami. Jednak – jak podkreśliła w komentarzach – celebrytka jest zdecydowana na kolejne dziecko, zatem spodziewać się należy, że za jakiś czas zostaniemy poinformowani o powiększeniu rodziny Lewandowskich.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: