Anna Lewandowska i jej mąż do tej pory nie ochrzcili swojej córeczki. Małżeństwo ma jednak dwa powody, przez które wciąż się nie zdecydowało. Tygodnik Na Żywo poinformował, dlaczego para podjęła taką decyzję i czy kiedykolwiek jeszcze ją zmieni. 

Anna Lewandowska Klarę urodziła 4 maja 2017 roku, natomiast Laura przyszła na świat 6 maja 2020 roku. Mimo że dziewczynka ma już 4 miesiące, jej rodzice wciąż nie decydują się na chrzciny. Wiemy dlaczego.

Anna Lewandowska dzieci

Jak podaje tygodnik Na żywo, jednym z powodów rezygnacji z sakramentu dla swojej córeczki jest epidemia koronawirusa. Uroczystość małej Klary odbyła się w posiadłości Lewandowskich na Mazurach, w towarzystwie najbliższych. Para chciałby, żeby tak samo było w przypadku Laury.

Jednak organizowanie teraz rodzinnych spędów jest zbyt ryzykowne, szczególnie jeśli mają być na nich obecne tak malutkie dzieci. Ale to nie wszystko, istnieje jeszcze drugi powód.

  1.  Nowe obostrzenia. Właśnie przekazano informację, wielu Polaków będzie zrozpaczonych
  2. Dramatyczne sceny w Nasz nowy dom, zagrożenie dla życia i zdrowia rodziny. Katarzyna Dowbor musiała podjąć interwencję

Zapracowany Robert Lewandowski

Ostatni czas, mimo pandemii był dla Roberta pełen pracy. Piłkarz nie przestawał trenować, rozegrał także po mistrzowsku Ligę Mistrzów oraz mistrzostwo Niemiec. Nic więc dziwnego, że w tak intensywnym czasie, brak wolnego momentu, by zastanowić się nad organizacją przyjęcia dla córki.

Na żywo przekonuje jednak, że para na pewno ma w planach chrzciny małej Laury. Śledząc profile na Instagramie małżeństwa Lewandowskich łatwo zrozumieć, dlaczego wolą poczekać i przeżyć wyjątkowe chwile z bliskimi, są po prostu bardzo rodzinni.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna lewandowska
for.instagram.com/_rl9

Lewandowscy chcą, by chrzciny Laury były rodzinnym wydarzeniem.

Anna Lewandowska
Fot. instagram.com/annalewandowskahpba/

Rodzina postanowiła wstrzymać się z chrzcinami z powodu koronawirusa.

anna lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Na razie w życiu rodziny nie było czasu na organizację uroczystości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Tragiczna śmierć
  2. Posypał plażę szczyptą soli. Trudno uwierzyć, co się później stało, niesamowite
  3. Policja pilnie poszukuje włamywacza, opublikowali porażające nagranie. Niewiarygodne, co robił w mieszkaniu poszkodowanego
  4. 65-latka chciała zapłacić za rachunki. W kasie usłyszała, że jest martwa „Przecież pani nie żyje”
  5. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało informację. Ogromna zmiana wchodzi w życie już jutro
  6. Ewa Wachowicz zmodyfikowała przepis na słynnego Colesława. Jej wersja słynnej surówki jest jeszcze lepsza niż oryginał

Źródło: Na żywo, plotek.pl

 

Poprzedni artykułMinisterstwo Zdrowia przekazało nieoczekiwane informacje. Polacy czekali na nie od marca
Następny artykułPolicja szuka sprawcy wypadku, w którym zginęła polska dziennikarka. Jest nagroda, za jego wskazanie
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl