Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie. Po raz pierwszy po ogłoszeniu radosnej nowiny, dotyczącej kolejnego dziecka, żona piłkarza pokazała się całej okazałości. Wyraźnie widać już zaokrąglający się brzuszek, ale trenerka nie zwalnia tempa i wciąż ćwiczy na siłowni.

Od kilku dni fani rodziny Lewandowskich żyją informacją o drugiej ciąży. O powiększeniu rodziny dowiedzieli się podczas ostatniego meczu, gdy piłkarz wykonał tak zwaną cieszynkę, czyli włożył piłkę pod koszulkę. Wszyscy czekali na moment, w którym Anna pochwali się swoim brzuszkiem.

W którym miesiącu ciąży jest Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska jest w czwartym miesiącu ciąży, o czym do niedawna jej fani nie mieli pojęcia. Trenerka pochwaliła się zdjęciem z siłowni, na którym widać jej brzuszek. Choć ze względu na silne mięśnie nie jest on tak duży, jak w innych przypadkach, to wyraźnie widać, że ciało Anny zaczyna się zmieniać.

-Co z treningiem w ciąży? Jak najbardziej TAK! Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że specjalizuje się w tym temacie – pisała na Instagramie.

anna lewandowska
instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka wyznała, że dostała już tysiąc pytań o trening w ciąży. Nie ukrywa, że jej ćwiczenia wyglądają teraz nieco inaczej i wszystko jest dostosowane do jej aktualnego stanu. Podkreśla jednak, że na początku lekarz prowadzący powinien stwierdzić, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do aktywności fizycznej.

Czy w ciąży można ćwiczyć?

W ciąży można ćwiczyć, ale tylko pod warunkiem, że już wcześniej uprawiało się aktywność fizyczną, można wykonywać bardziej obciążające ćwiczenia. Kobiety, które nigdy nie trenowały, powinny uważać. W swoim wpisie na Instagramie Anna Lewandowska radzi, aby zaczynać od krótkich spacerów, nawet jeśli już wcześniej przyszłe mamy prowadziły aktywny tryb życia. Później treningi można wydłużać o pięć minut.

anna lewandowska
instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka podkreśla, że kobiety, które przed ciążą prowadziły aktywny tryb życia i dopiero teraz chciałyby to zmienić, powinny skonsultować się z lekarzem. Zapowiedziała też, że właśnie opracowuje nowy program treningowe dla pań spodziewających się dziecka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za zakupy w Niemczech możesz zapłacić dotkliwą karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Grażyna Torbicka zdradziła swój największy sekret. Trudno uwierzyć, że ją to spotkało
  3. Joanna Krupa w ogniu krytyki. Pokazała nagranie z piłowania paznokci nowo narodzonej córce
  4. Maryla Rodowicz rywalizowała z Urszulą Sipińską. Ich bójka w Opolu przeszła do historii
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg
Poprzedni artykuł„Kochanka zniszczyła mi życie. Miała siedzieć grzecznie i cicho, a zadzwoniła do mojej żony”
Następny artykułJak się ubrać do Peru? Odpowiednie przygotowanie to podstawa
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.