Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska cały czas zasłaniała dekolt. Fani nie dali jej spokoju, w końcu odpowiedziała
Karol Osiński
Karol Osiński 10.01.2021 13:33

Anna Lewandowska cały czas zasłaniała dekolt. Fani nie dali jej spokoju, w końcu odpowiedziała

Anna Lewandowska
fot. Instagram/Robert Lewandowski

Podczas 86. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski roku 2020 Anna Lewandowska towarzyszyła swojemu mężowi i przy okazji laureatowi nagrody Robertowi Lewandowskiemu. Sportsmenka pojawiła się w szykownej szmragdowej sukni marki Dolce&Gabbana. Co ciekawe, gwiazda cały czas zasłaniała ręką dekolt, co nie przeszło bez uwagi fanów. Postanowiła odnieść się do tych spostrzeżeń.

Anna Lewandowska jak zwykle pięknie zaprezentowała się podczas gali Mistrzów Sportu organizowanej przez Przegląd Sportowy i Polsat. Fani uznali, że żona Roberta Lewandowskiego przywdziała suknię ze zbyt głębokim dekoltem, więc musiała go zasłaniać ręką.

Anna Lewandowska zasłaniała dekolt

Każdego roku Anna Lewandowska zmuszona była reprezentować swojego męża podczas gali Mistrzów Sportu, ponieważ Robert Lewandowski znajdował się wówczas w delegacjach sportowych. Tym razem podczas Plebiscytu zjawili się oboje, prezentując się w szykownych i niezwykle gustownych stylizacjach.

Oczywiście, jak na gwiazdę krajowego kalibru przystało, małżonka Roberta Lewandowskiego postanowiła wyrazić swoją dumę z nagrody dla męża na Instagramie, przy okazji pozując do zdjęć w wyżej przytoczonych strojach.

Sportsmenka została bardzo mocno skomplementowana za swoją kreację, czemu kompletnie nie można się dziwić. Jednak znaleźli się również tacy ludzie, którzy dostrzegli pewien szczegół, nie mogąc się mu nadziwić. Mowa tutaj o głębokim dekolcie Anny Lewandowskiej, który bez przerwy musiał być przez gwiazdę zasłaniany. Padły podejrzenia, że był on za duży i krępujący.

Raczej ta suknia była niewygodna. Miałam wrażenie, że Anna bała się, że coś jej tam wyskoczy, bo cały czas zasłaniała ręka i poprawiała – napisała jedna z internautek, na co Anna Lewandowska odpowiedziała:

Eksponowałam biżuterię.

Anna Lewandowska podczas gali Mistrzów Sportu

To była naprawdę wyjątkowa gala. Wszyscy sportowcy, którzy zostali wyróżnieni, wyrazili swoją wielką dumę i radość z reprezentowania Polski w swoich dyscyplinach sportowych i chęć do dalszego noszenia białego orła na piersi. Wielką radość wywołał Robert Lewandowski, który wygłosił bardzo wzruszające przemówienie.

Anna Lewandowska nie kryła swojej wielkiej dumy i poruszenia słowami małżonka. Podczas słów, które Robert wypowiedział na temat swojego taty nie mogła powstrzymać łez, czemu trudno się dziwić. Jednak to nie koniec udziału sportsmenki w przedsięwzięciu.

Jeszcze przed przyznaniem wyróżnienia dla Roberta Lewandowskiego i innych sportowców, Anna Lewandowska, jako Prezes Olimpiad Specjalnych Polska miała przyjemność wręczyć nagrodę dla sportowca w dziedzinie ,,Sport bez barier”. W tym roku wyróżnienie przypadło Faustynie Kotłowskiej.

Podczas przemawiania i ogłaszania zwyciężczyni nagrody, małżonka Roberta Lewandowskiego zaliczyła delikatną wpadkę, o której przeczytacie >tutaj<. Tak czy inaczej, ten delikatny błąd nie może przekreślić całego wrażenia, jakie pozostawiła po sobie Anna Lewandowska. Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

Zobacz zdjęcia:

Anna Lewandowska

Screen artykułu pudelek.pl z dnia 10.01.21. Gala Mistrzów Sportu 2021. Anna Lewandowska tłumaczy, dlaczego trzymała RĘKĘ NA DEKOLCIE (ZDJĘCIA).

Anna Lewandowska została skrytykowana za to, że bez przerwy zasłaniała dekolt podczas gali Mistrzów Sportu. Odpowiedziała jednej z fanek, że eksponowała biżuterię.

Anna Lewandowska

Państwo Lewandowscy prezentowali się na gali znakomicie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl