Ostatnio Anna Lewandowska pojawiła się u boku męża na 86. plebiscycie Przeglądu Sportowego. Robert Lewandowski odebrał statuetkę dla najlepszego polskiego sportowca. Z kolei trenerka wręczała nagrodę w jednej z kategorii i zaliczyła solidną wpadkę. Teraz postanowiła się wytłumaczyć i podkreśliła, że wystąpienia nie są jej mocną stroną.

Wpadka Anny Lewandowskiej odbiła się szerokim echem w mediach. Trenerka dwukrotnie się pomyliła i nie wiedziała, komu wręcza nagrodę. Internauci byli bezlitośni.

Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę

Robert Lewandowski w ostatnich miesiącach święci triumfy. Polski piłkarz został doceniony zarówno za granicą, jak i w Polsce. Piłkarz wygrał w plebiscycie Przeglądu Sportowego między innymi z Igą Świątek i Kamilem Stochem. Przemowa sportowca poruszyła wiele osób, ponieważ piłkarz wspomniał m.in. swojego zmarłego tatę.

Równie szeroko komentowane było wystąpienie żony Lewandowskiego. Anna Lewandowska nie popisała się na scenie, a wideo stało się hitem sieci. Gdy gwiazda wręczała statuetkę Faustynie Kotłowskiej, doszło do nieporozumienia.

Wielu mogłoby się wydawać, że trenerka ma wprawę w wystąpieniach publicznych, ponieważ od lat funkcjonuje w przestrzeni publicznej. Nic bardziej mylnego. Niemal za każdym razem Anna Lewandowska zalicza wpadkę. Ostatnio gwiazda co chwilę zerkała na kartkę, a i tak pomyliła się dwa razy.

Anna Lewandowska komentuje swoje wystąpienie

Anna Lewandowska wręczała statuetkę w kategorii Sport bez barier jako prezes Olimpiad Specjalnych. Nagroda trafiła w ręce Faustyny Kotłowskiej, która uprawia rzut dyskiem.

Mam dziś ogromną przyjemność wręczyć nagrodę komuś, kto jest nie tylko utytułowanym sportowcem, ale przede wszystkim silną osobą i motywacją dla nas wszystkich. Osobą, która bez względu na przeciwności losu nie poddaje się, walczy i spełnia marzenia. Medalistka mistrzostw świata, rekordzistka świata w pchnięciu kulą i w rzucie oszczep… dyskiem. Przepraszam – powiedziała.

Po sekundzie Anna Lewandowska zawiesiła się i musiała spojrzeć na kartkę, aby dodać, że Faustyna bierze udział w paraolimpiadzie. Teraz trenerka nawiązała do swojego wystąpienia podczas relacji live na Instagramie.

Wolę wystąpienie LIVE na treningu niż na publicznych wystąpieniach. Jak wiecie stres… często występuje. Wystąpienia publiczne nigdy nie były moją mocną stroną. Pracuję nad tym, staram się przełamywać własne bariery – czytamy na Instastories.

Anna Lewandowska zapewniła, że chce wychodzić ze swojej strefy komfortu, dlatego pewnie jeszcze nie raz zobaczymy jej przemówienie.

Zobacz zdjęcia:

fot. Instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat wpadki

Anna Lewandowska
fot. YouTube/Przegląd Sportowy

Wystąpienia publiczne nie są mocną stroną Anny Lewandowskiej

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktor prowadząca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa na warszawskim Uniwersytecie SWPS. Z mediami związana od ponad 7 lat. Karierę zaczynała w portalu o tematyce kobiecej, później związała się z wydawnictwem Edipresse, do którego należy m.in. Party.pl. Ostatnie lata związana z Wirtualną Polską, gdzie pisała teksty o tematyce show-biznesowej, a także reportaże społeczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: patrycjaceglinska@gmail.com