Anna Lewandowska o nieudanym eksperymencie z córkami. Jej metoda okazała się zła nie tylko dla nich

Fot. instagram.com/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska po raz drugi została mamą 6 maja tego roku. Na świat przyszła wówczas jej druga córka, której nadano imię Laura. Jak zdradziła żona znanego piłkarza, w trakcie wychowywania córek poddała je małemu eksperymentowi, okazało się jednak, że jej pomysł macierzyński jest nietrafiony i wpływa negatywnie zarówno na dzieci, jak i na nią. O co chodziło?

Anna Lewandowska jest nie tylko mamą na pełen etat, ale również prężnie rozwijającą się bizneswomen z dużą firmą. W dobie koronawirusa, zamiast zwalniać pracowników, musiała zatrudniać nowych. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, było to również dla niej czas macierzyńskich eksperymentów.

Anna Lewandowska eksperymentuje na dzieciach?

Kiedy na świat przyszło drugie dziecko Lewandowskich, wszyscy spodziewali się, że znane małżeństwo zatrudni kogoś do pomocy. Okazało się jednak, że na tyle, na ile to było możliwe, w opiece nad córeczkami pomagały im babcie, co na dłuższą metę jednak się nie sprawdziło, a Anna Lewandowska zaczęła rozważać zatrudnienie niani.

Do tej pory zdarzało się, że brałam dziewczynki ze sobą nawet na spotkania biznesowe, ale na dłuższą metę nie jest to dobre ani dla dzieci, ani dla mnie-  wspomniała o swoim mały eksperymencie kobieta w rozmowie z Fleszem.

  1. Paulina Młynarska do Kingi Dudy: „Twój tato zgotował ludziom horror. Co ty tam w ogóle wczoraj robiłaś?”
  2. TVN traci jedną z największych gwiazd. Znana dziennikarka odchodzi, zaskakująca decyzja już zapadła
  3. Niespodziewanie ujawniono największy sekret Andrzeja Dudy. Dzięki niemu mógł wygrać wybory

Czas zatrudnić nianię

Anna Lewandowska w wywiadzie dla Flesza zdradziła, że opieka nad dwójką dzieci, rządzi się swoimi prawami. Jak sama przyznała, tuż po porodzie, kiedy Robert Lewandowski wychodził na trening, pod prysznic udawała się dopiero kiedy przyszła do niej koleżanka, aby choć na chwilę popilnować dzieci.

Jeśli ma się dwoje dzieci, trzeba liczyć się z zupełnie innymi wyzwaniami niż przy jednym maluchu. Moje serce jest teraz dla dwojga!- podkreślała w rozmowie z dwutygodnikiem.

Dlaczego gwiazda nie zatrudni niani? Niestety nie zdradziła, co do tej pory stało jej na przeszkodzie. Jedno wiemy na pewno, z pewnością nie były to pieniądze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

fot. instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Anna Lewandowska zdradziła, że potrzebuje pomocy przy dzieciach.

Fot. instagram.com/annalewandowskahpba/

Gwiazda do tej pory zabierała je ze sobą nawet na spotkania biznesowe.

Fot. instagram.com/annalewandowskahpba/

Choć babcie stanęły na wysokości zadania, żona piłkarza myśli o zatrudnieniu niani.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jednak się potwierdziło, szykują się wielkie zmiany w sklepach. Ministerstwo przekazało ważne dla klientów informacje
  2. Znamy dokładne wyniki wyborów z Zakopanego. Było o włos
  3. Nikt nie zauważył zmiany jednego szczegółu w wyglądzie żony Morawieckiego, podczas wyborów. Zaufali stylistce?
  4. Nie do wiary, gdzie był Jarosław Kaczyński w chwili ogłoszenia wyników wyborów. Skupił się na jednej rzeczy
  5. Agata Duda wybrała się na zakupy. Wyborczy stres rozładowała w sklepie. Nie zgadniecie, którym
  6. W końcu. Rafał Trzaskowski zabrał głos po wyborach, skierował słowa do Andrzeja Dudy

Źródło: jastrzabpost.pl

Kinga Majewska :Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.

Comments are closed.