Do sieci trafiło prywatne nagranie Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego, na którym para szczerze dała ponieść się emocjom. Sceny z wideo, wyglądają na kadry romantycznego filmu. Fani pary są zachwyceni tym widokiem, pod opublikowanym materiałem pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy.

Nagranie z Anną Lewandowską i Robertem Lewandowskim w roli głównej rozczuliło niemalże cały internet. Małżeństwo pochwaliło się, jak postanowiło spędzić sobotni wieczór. Nie zabrakło dobrej muzyki, a przede wszystkim tańców.

Do sieci trafiło nagranie Lewandowskich

Do sieci trafiło urocze nagranie Lewandowskich, które pokazuje, jak para spędziła sobotni wieczór. Wideo pojawiło się na oficjalnym profilu Anny Lewandowskiej, która podpisała je wymownymi słowami:

Lepsze dni nadejdą. A teraz, cieszmy się z małych rzeczy – czytamy pod publikacją.

Małżeństwo zatańczyło do słynnej romantycznej piosenki Whitney Houston – I Have Nothing, którą z pewnością zna każdy z nas. Ten utwór bardzo często wybierany jest przez młode pary, które decydują się na swój pierwszy taniec, właśnie przy tym kawałku.

Potwierdzeniem tego były również liczne komentarze pod nagraniem, w których internauci rozpływali się nad zakochanym małżeństwem, wspominając swoje wesele i ślub.

Piosenka z naszego pierwszego tańca ze ślubu – pisały fanki Lewandowskiej.

Miło się na Was patrzy – nieważne gdzie, ważne, że razem – podsumowała kolejna.

Wideo Lewandowskich podbiło sieć

Publikacje z udziałem Lewandowskich zawsze cieszą się szerokim zainteresowaniem ze względu na popularność pary. W ostatnim czasie Robert Lewandowski odebrał wiele nagród, za swoją niestrudzoną pracę. Między innymi zwyciężył w plebiscycie „Przeglądu Sportowego”.

Podczas Gali Mistrzów Sportu, nie tylko Robert Lewandowski był gwiazdą, na scenie przez moment mogliśmy podziwiać również jego żonę, która wręczała nagrodę Faustynie Kotłowskiej. Anna Lewandowska mocno przeżyła to wydarzenie i widać było, że stresowała się swoim krótkim wystąpieniem. Wtedy właśnie doszło do wpadki, o której później rozpisywały się media.

Jednak to drobne niedociągnięcie zupełnie nie wpłynęło na samopoczucie żony Roberta Lewandowskiego. Jak widać, para cieszy się z każdego wspólnego momentu i stara się doceniać nawet najdrobniejsze rzeczy, które wprowadzają radość w ich życie.

Życzymy tak pozytywnego nastawienia na koleje lata. Miejmy nadzieje, że życzenie Anny się spełni i w końcu lepsze dni nadejdą.

Zobacz wideo:

Visualizza questo post su Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.