Anna Lewandowska musiała podjąć bardzo ważną decyzję. Od kiedy na świecie pojawiła się Laura, ich świat wywrócił się do góry nogami. Natłok obowiązków nie ułatwia organizacji życia rodzinnego, dlatego młodzi rodzice musieli poprosić o pomoc najbliższych. Okazuje się, że życie w Monachium z dala od rodziny to momentami wielkie utrapienie. Co więcej, jak podaje pomponik.pl, w rodzinie Lewandowskich pojawi się kolejne dziecko, jedna z najważniejszych kobiet w życiu Roberta jest w ciąży.

W rodzinie Lewandowskich ostatnio dużo się dzieje. Anna Lewandowska musiała ściągnąć z Polski swoją mamę do pomocy w opiece nad córeczkami. Mama Roberta natomiast nie mogła wspomóc swojej synowej w obowiązkach, gdyż obecnie prowadzi lekcje online i czeka na pierwsze spotkanie ze swoim kolejnym wnukiem. Siostra Roberta Milena także czeka na rozwiązanie, ma być już w 9 miesiącu ciąży.

Kolejne dziecko w rodzinie Lewandowskich 

Jak się okazuje, rodzina Lewandowskich wkrótce się powiększy. Siostra Roberta Milena, także spodziewa się dziecka. Radości jest co niemiara, jednak nie wszystko układa się kolorowo. Anna Lewandowska, która kilka tygodni temu na świat wydała swoją kolejną córeczkę, potrzebuje pomocy, gdyż wychowanie pociech wymaga ogromnego zaangażowania. 

Do tej pory młodym rodzicom udawało się pogodzić obowiązki rodzinne i zawodowe, ale od kiedy Robert wrócił na murawę, wszystko się skomplikowało. Jednak z odsieczą przybyła mama Ani, która mimo epidemii koronawirusa zdecydowała się przyjechać do Monachium. 

  1. Żona przyłapała znanego gwiazdora na zdradzie. Nie miała żadnych skrupułów, sięgnęła po pistolet
  2. Kelner spojrzał na wiadomość klienta zostawioną na rachunku i nogi się pod nim ugięły. Natychmiast wybiegł z restauracji
  3. Pobierasz zasiłek macierzyński? Odebrano Ci właśnie ważne prawo

Anna Lewandowska liczy na wsparcie mamy 

Chociaż mama Roberta nie mogła zjawić się w Monachium z powodu oczekiwania na wnuka ze strony swojej córki, to wspiera młodych rodziców na odległość. Natomiast mama Ani, pani Maria zdecydowała się mimo zagrożenia przyjechać i wesprzeć swoją córkę w codziennych obowiązkach. Pani Maria świetnie radzi sobie w roli babci i spędza czas z ukochanymi wnuczkami. 

Rodzina Lewandowskich liczy, że sytuacja w kraju niedługo wróci do normy i wszyscy będą mogli spotkać się w rodzinnym gronie. Jak podaje pomponik.pl, Ania i Robert sukcesywnie wykańczają mieszkanie, które czeka na nich w Warszawie. Być może po zakończeniu prac budowlanych, Lewandowscy częściej będą zaglądać do stolicy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska musiała podjąć trudną decyzję. 

Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowskahpba/

Lewandowska musiała ściągnąć swoją mamę z Polski, aby pomogła jej w opiece nad dziewczynkami. 

Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowskahpba/

Niestety mama Roberta nie mogła przyjechać, ponieważ czeka na narodziny wnuka ze strony siostry Roberta, Mileny. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszedł przez balkon, obezwładnił opiekunkę, zabrał dziecko. Porwanie 9-letniego chłopca
  2. Mirror: Katastrofa samolotu, na pokładzie 99 pasażerów. Tragiczna wiadomość z zagranicy
  3. Kiedy wrócą połączenia lotnicze? Jest zapowiedź wiceministra infrastruktury
  4. Na jaw wychodzą nowe fakty. Sekcja zwłok zamordowanej 16-letniej Kornelii wykazała porażającą rzecz
  5. Test, który ujawnia nasze największe pragnienia. Jedna rzecz zdradzi twój najwstydliwszy sekret
  6. Uwaga, jutro może być niebezpiecznie. Nagłe i gwałtowne załamanie pogody, ważne informacje

Źródło: pomponik.pl 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.