Anna Lewandowska jest w ciąży? Fani wypatrzyli na InstaStrory gwiazdy prawdziwy hit. Na kominku zawisła mikołajkowa skarpeta podpisana: – już wkrótce… Fani byli pewni, że oznacza to, iż rodzina Lewandowskich znów się powiększy. Pudelek sprawdził, czy te przypuszczenia to prawda. Okazuje się, że skarpeta należy do ciężarnej koleżanki, nie do Ani.

Zdjęcie, jakie znalazło się na InstaStory Anny Lewandowskiej, wywołało niemałe zmieszanie. Napis na skarpecie: Coming soon (już wkrótce) ewidentnie sugeruje, że należy ona do kogoś, kto ma dopiero przyjść na świat. Fani byli pewni, że to oznacza, że Ania jest w trzeciej ciąży. 

Anna Lewandowska jest w trzeciej ciąży?

Pudelek postanowił natychmiast dowiedzieć się, czy przypuszczenia pokrywają się z rzeczywistością. Trzecia ciąża sportsmenki wywołałaby niemałe poruszenie, każda z ciąż żony Lewandowskiego była niemal medialnym wydarzeniem. 

Informator portalu jednak rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące ewentualnego powiększenia się rodziny. Wygląda na to, że skarpeta nie należy do Lewandowskich a do koleżanki sportsmenki:

– Ania nie jest w ciąży. Odwiedziła ostatnio ciężarną koleżankę i to jej skarpeta – wyjawił informator Pudelka. 

Skarpeta sprowokowała niemałą burzę, ale jak widać niepotrzebnie. Na razie mała Laura i Klara nie będą miały nowego rodzeństwa.

Anna Lewandowska uwielbia święta

Już od połowy listopada gwiazda chwali się świątecznym wystrojem w domu. Lewandowska po prostu uwielbia Boże Narodzenie, które jest dla niej czasem niezwykłej bliskości. 

Nic więc dziwnego, że na komodzie Ani pojawił się niezbędny wystrój świąteczny, jakim są mikołajowe skarpety. Wyszło przez to na jaw, że prezenty w skarpecie znajdują nie tylko Lewandowscy, ale także ich bliscy i przyjaciele. 

Anna i Robert postanowili przyjechać wcześniej do Polski, by móc się nacieszyć świątecznym klimatem i przyjaciółmi. Ostatnio Ania gościła w Zakopanem, gdzie razem z Pauliną Krupińską słuchały pięknego koncertu kolędowego Sebastiana Karpierla-Bułecki. 

Anna była wzruszona do łez, a pięknym koncertem podzieliła się poprzez Instagrama. Co jakiś czas możemy oglądać, jak gwiazda przygotowuje się do świąt. Jak widać, niektóre zdjęcia, choć zwykłe, wywołują niemałe emocje wśród fanów. 

Zobacz zdjęcia:

anna lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Skarpeta wzbudziła czujność fanów. 

anna lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Ania w maju tego roku po raz drugi została mamą. 

Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpbako

Lewandowscy uwielbiają święta Bożego Narodzenia. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com, pudelek.pl

 

 

 

Poprzedni artykułMałgorzata Rozenek zdradziła łóżkowe sekrety jej i Radosława. Pokazała intymne zdjęcie
Następny artykułObrane ziemniaki włóż do butów. Po kilku godzinach zobaczysz wspaniały efekt, genialny trik działa cuda
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl