To, że Anna Lewandowska kocha pokazywać w swoich mediach społecznościowych zdjęcia dwóch ukochanych córeczek: Klary i Laury nie jest tajemnicą. Dziewczynki są prawdziwymi gwiazdami na profilach swojej mamy, jednak prawie nigdy nie są zwrócone przodem do obiektywu. Ostatnio Anna opublikowała na Instagramie zdjęcie z pokoju starszej z dziewczynek. Na ścianie znajduje się grafika przedstawiająca szkic niemowlaka.

Dziecko przedstawione na grafice to oczywiście Klara Lewandowska tuż po przyjściu na świat. Po obejrzeniu przedstawionej fotografii z pokoju dziewczynki można stwierdzić, że Anna Lewandowska dba o każdy detal. 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z pokoju swojej córki

Dla obserwujących Annę Lewandowską na Instagramie i innych mediach społecznościowych nie jest tajemnicą, że popularna sportsmenka wprost uwielbia publikować zdjęcia swoich dzieci, a także aktywnie korzystać z social mediów. To właśnie tam podała informacje, że planuje jeszcze powiększyć swoją rodzinę

Dotychczas Anna i Robert Lewandowscy doczekali się dwóch pociech. Są nimi córeczki Klara (ur. 2017), oraz Laura (ur. 2020). Obie dziewczynki rosną jak na drożdżach. Widać, że rodzice dbają o nie, jak tylko mogą, żeby wyrosły na naprawdę wspaniałe kobiety. Niedawno Anna Lewandowska pokazała swoim fanom rozkoszny filmik, jak Laura raczkuje.

Tym razem postanowiła podzielić się kolejnym zdjęciem, na którym nie znajdziemy żadnej z dziewczynek, ale pokój jednej z nich. Mowa o czterech ścianach należących do Klary. Pokój jest urządzony minimalistycznie i zaprojektowano go tak, że spoglądając na te wnętrza można poczuć się jak w bajce. Na uwagę zasługuje jedna rzecz znajdująca się w raju starszej córki Anny i Roberta.

Mowa tutaj o pamiątce w postacie grafiki przedstawiającej szkic małej Klary tuż po porodzie. Wisi ona na ścianie tuż nad szafką, której półki zapełnione są książkami dziewczynki. To naprawdę wyjątkowa pamiątka. 

Lewandowscy będą mieli trzecie dziecko?

Anna Lewandowska nie ukrywa, że jej marzeniem jest mieć bardzo dużą i szczęśliwą rodzinę, co niejednokrotnie podkreślała. Wszystko wskazuje na to, że zamierza to marzenie spełnić.

Jakiś czas temu jedna z fanek na Instagramie posłała w stronę sportsmenki wspaniały komplement, twierdząc, że z każdą ciążą wygląda coraz lepiej. Lewandowska podziękowała i dodała, że w planach ma kolejne pociechy. 

Robert Lewandowski niejednokrotnie podkreślał, że bardzo chciałby mieć synka. Jeśli kiedykolwiek do tego dojdzie (na co mamy nadzieję), to również będziemy trzymać kciuki za to, by odziedziczył po rodzicach miłość do sportu.

Anna Lewandowska jest niezwykle dumna ze swojego małżonka oraz dzieci. Niedawno miała przyjemność towarzyszyć mu podczas gali na Najlepszego Sportowca Polski roku 2020

Zobacz zdjęcia:

Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie pokoju swojej córeczki Klary. Nad szafką znajduje się grafika, która przedstawia szkic małej Klary tuż po porodzie.

Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Sportsmenka przyznała, że bardzo by chciała powiększyć swoją rodzinę.

Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Na każdym kroku pokazują, jak szczęśliwą są rodziną. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com

Poprzedni artykułZmarł dziennikarz Larry King. Kilka miesięcy przed śmiercią pochował dwoje swoich dzieci. Miał 87 lat
Następny artykułDoda opublikowała na zdjęcie z pierwszego spotkania z mężem. Piosenkarka przyznała, że na jakiś czas odcina się od mediów społecznościowych. Wyjeżdża na wakacje i zamierza odpocząć
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl