Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z wypadku na swoich mediach społecznościowych na Instagramie. Zdjęcia pokazują złamany nos i bardzo opuchniętą twarz. Fani byli bardzo zaskoczeni, żona Roberta Lewandowskiego zaskoczyła wszystkich. 

Anna Lewandowska udostępniła za pośrednictwem Instagrama zaskakujące zdjęcie. Fani przeżyli niemały szok. Gwiazda ma na fotografii złamany nos i opuchniętą twarz. 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z wypadku

Anna Lewandowska na swoim Instagramie udostępniła niezwykłe zdjęcie. Zdjęcie zaskoczyło wszystkich fanów gwiazdy, byli zaskoczeni i nie rozumieli, co tak naprawdę stało się Ani. 

Anna Lewandowska uwielbia dzielić się swoim życiem na Instagramie. Fani mogą podejrzeć, nad czym właśnie pracuje gwiazda, albo jak spędza czas ze swoimi dziećmi. Oprócz relacji z aktualnych zdarzeń żona Roberta Lewandowskiego sięga pamięcią po wspomnienia, nie tylko kolorowe. Nowym zdjęciem zelektryzowała fanów. 

Gwiazda faktycznie wygląda niepokojąco, ma złamany nos i opuchnięte policzki. Ale sama śmieje się ze swojego wyglądu, a nawet porównuje swoje oblicze do jednej z bohaterek filmu Avatar. Poczucia humoru Lewandowskiej nie brakuje. 

Zdjęcie gwiazda umieściła na swoim Instagramie, na InstaStory. Fotografia prezentuje jej złamany nos i opuchniętą twarz. Jak się okazuje, zdjęcie pochodzi z 2014 roku i jest pamiątką po Mistrzostwach Europy w karate. Lewandowska śmieje się ze swojego wyglądu i wspomina, że cierpiała wówczas na złamanie nosa i opuchnięcie przez liczne walki. 

  1. Godziny policyjne, zamknięta gastronomia i nowe obostrzenia. Decyzje europejskich państw
  2. Zakaz wychodzenia z domu dla seniorów, dzieci i młodzieży. Od kiedy i w jakich godzinach?
  3. Minister Zdrowia: „Jest przestrzeń na kolejne obostrzenia, bardziej drastyczne”. Nie pozostawił złudzeń

Anna Lewandowska kariera sportowa 

Dziś Anna Lewandowska jest kojarzona przede wszystkim z fitnessem i dbaniem o figurę wielu Polek. Gwiazda ma swój catering dietetyczny, produkty zdrowej żywności, aplikację. Mało kto pamięta, że Lewandowska była także przedstawicielką naszego kraju w Mistrzostwach Europy, a także Świata w karate tradycyjnym.

Swój pierwszy medal zdobyła w 2005 roku (srebro w mistrzostwach Polski). 4 lata później została mistrzynią Europy seniorów. W 2012 została wicemistrzynią świata w kata (drużynowo).

Lewandowska była naszą chlubą narodową wśród przedstawicieli sztuk walki. Gwiazda do dziś lubi wracać wspomnieniami do tego czasu, zresztą nadal lubi karate. W programie Dzień dobry TVN, prowadziła serię lekcji ze sztuk walki. 

Lewandowska ukończyła także Akademię Wychowania Fizycznego, a od 2016 roku jest Prezeską Olimpiad Specjalnych w Polsce. Oprócz tego zajmowała się także trenowanie personalnym. 

Anna Lewandowska jest specjalistą ds. żywienia, gdy w 2013 roku zdobyła ten tytuł, postanowiła zająć się dietetyką na poważnie. Zdecydowała się więc na założenie bloga Healthy plan by Ann, dzięki któremu jej kariera rozkręciła się na dobre.

Dziś Ania nie zajmuje się swoją dawną profesją, ale jak widać, uwielbia ją wspominać. Nawet jej niezbyt przyjemne i dobre strony, jakimi był na przykład złamany nos. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna lewandowska
fot. annalewandowskahpba

Anna wspomina czasy mistrzostw świata w karate tradycyjnym. Jak widać, do tematu podeszła z dystansem. 

Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Ania jest dumną mamą córek: Laury i Klary i to one zajmują większość jej relacji na Instagramie. Ostatnio postanowiła jednak wrócić do starych wspomnień.

anna lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska cieszy się dużą popularnością.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pamiętacie ponętną pielęgniarkę z „13 posterunku”? Dziś Joanna Jędrejek obchodzi urodziny, wiemy jak wygląda i co u niej słychać
  2. Od dzisiaj obowiązkowe testy na Covid-19 dla części Polaków. Jest potwierdzenie, za granicą podjęli decyzję
  3. Łukasz: „Kobieta musi mieć długie włosy i nogi. Być grzeczna i smacznie gotować”
  4. Znany aktor przyłapany na zdradzie. Zrobiono mu zdjęcia, jak całuje 19 lat młodszą gwiazdę filmową
  5. Wróżka Cesaria przepowiedziała, co wydarzy się w Polsce już za kilka tygodni. Nikt nawet nie przypuszczał
  6. PiS zabierze 500 plus? Niepokojące doniesienia, rząd ma szukać pieniędzy
  7. Syrop imbirowy działa jak antybiotyk. Ma też inne zalety, pomaga w przykrych dolegliwościach

Źródło: jastrzabpost.pl

 

 

Poprzedni artykułCzy straż miejska powinna istnieć? Wielu ma poważne wąpliwości
Następny artykułPolska zamknie granice? Premier Morawiecki nie pozostawił wątpliwości
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl