Anna Lewandowska na początku maja po raz drugi została mamą. Mimo że wraz z mężem, Robertem Lewandowskim, muszą obecnie wychowywać dwa małe szkraby, kobiecie udało się znaleźć czas na powrót do formy. Pod niedawno opublikowanym zdjęciem na Instagramie, trenerka otrzymała masę komplementów. Figury może pozazdrościć jej każdy!

Anna Lewandowska to przykład kobiety, która posiada niepohamowane ilości optymizmu oraz energii. Trenerka zaraża miłością do sportu wiele kobiet, nawet w trakcie ciąży. Gwiazda pokazała, że jeśli się chce, to szybko można zrzucić zbędne kilogramy. 

Anna Lewandowska 17 dni po porodzie

6 maja 2020 roku, na świat przyszła druga córka Anny i Roberta Lewandowskich. Małżeństwo nie omieszkało pochwalić się zdjęciami w mediach społecznościowych. Anna Lewandowska, która pierwszy poród przeżyła bardzo ciężko, tym razem nie wspomniała jednak nic o przebiegu drugiego. 

Gwiazda najwidoczniej czuje się wspaniale, ponieważ już 17 dni po narodzinach dziecka, pokazała zdjęcie, na którym widać jej wysportowane ciało. Na zdjęciu nie dopatrzymy się niedoskonałości ani zbędnych kilogramów. Fani są zachwyceni jej umięśnionym brzuchem.

-Chciałabym przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fizyczna – przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! – napisała na Instagramie trenerka.

  1. Małgorzata Socha potwierdziła smutne plotki. Aktorka drży na samą myśl
  2. Z ostatniej chwili: Media dotarły do tajnych planów rządu. Koniec obowiązku noszenia maseczek, ale nie wszędzie
  3. Nowe epicentrum koronawirusa. 365 tysięcy osób zakażonych, nie żyje prawie 23 tysiące

Powrót do formy po ciąży

Anna Lewandowska trenuje całe życie, dlatego kobiety w ciąży muszą pamiętać, że nie każda wróci do formy po porodzie tak szybko, jak znana sportsmenka. Cały proces należy rozpocząć od akceptacji zmian, które zaszły w ciele oraz od pozytywnego nastawienia. 
Po porodzie należy dać sobie również czas na powrót do intensywnych ćwiczeń. Przez pierwsze tygodnie należy odpuścić robienie brzuszków, czy bieganie – lepiej skupić się na prostych statycznych ćwiczeniach i cieszyć się z macierzyństwa!
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:
Anna Lewandowska
Fot. instagram.com/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska zachwyciła wszystkich!

Anna Lewandowska
Fot. instagram.com/annalewandowskahpba/

Trenerka propaguje zdrowy tryb życia także w trakcie ciąży.

instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Sportsmenka wspiera kobiety w walce ze zbędnymi kilogramami. 

ZOBACZ TEŻ:
Źródło: pomponik.pl
Poprzedni artykułOd poniedziałku wielkie zmiany dla tysięcy rodziców. Chodzi o nasze pieniądze
Następny artykułCzy rząd wprowadzi opłatę reprograficzną? Wszyscy musielibyśmy płacić więcej
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.