Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lewandowscy pokazali rodzinne zdjęcie przy choince. Internautom opadły szczęki, wszyscy patrzą tylko na Klarę
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 25.12.2020 16:53

Lewandowscy pokazali rodzinne zdjęcie przy choince. Internautom opadły szczęki, wszyscy patrzą tylko na Klarę

Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Polki i Polacy rozkoszują się świętami Bożego Narodzenia. Internet zalała fala świątecznych życzeń i uśmiechów. Również Anna Lewandowska dodała zdjęcie, na którym pozuje razem z córkami oraz sławnym mężem. W tle widać pięknie ubraną choinkę. Na fotografii po raz pierwszy możemy zobaczyć uśmiech Klary — starszej pociechy pary sportowców.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski tegoroczne święta postanowili spędzić w Polsce. Trenerka nie ukrywała, że w tym roku wszystko wygląda u nich nieco inaczej, trochę ze względu na pandemię koronawirusa.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pokazali rodzinną fotografię

Anna Lewandowska przyznała, że niektóre potrawy wigilijne zamówiła u lokalnych firm, żeby wspierać polską gospodarkę, która nieco podupadła z powodu pandemii. Dzięki temu miała również więcej czasu dla siebie oraz dzieci.

Co roku gotuję masę potraw na Wigilię. Tym razem… poza gotowaniem zamawiam gotowe potrawy, ponieważ wspieram restauracje — napisała na profilu.

Jednak pewne rzeczy, pomimo epidemii koronawirusa, nie zmieniły się wcale. Wciąż możemy cieszyć się świętami Bożego Narodzenia, a Anna Lewandowska chętnie dzieli się swoim szczęściem z obserwatorami w mediach społecznościowych.

Na jej InstaStroy pojawiła się świąteczna fotografia, na której również Robert Lewandowski oraz obie małe córki pary: starsza Klara, oraz młodsza — Laura. To pierwsze zdjęcie, na którym pierworodne dziecko Lewandowskich pokazuje się przodem, prezentując nam swój piękny uśmiech.

Cała rodzina pozuje w salonie na tle pięknie ozdobionej choinki oraz dużych okien, przez które wpada wiele światła. Wszyscy są elegancko i odświętnie ubrani: Ania ma na sobie czarny kombinezon, Robert Lewandowski garnitur, a dziewczynki czerwone sukienki w kratkę oraz białe rajstopy.

Anna Lewandowska po raz pierwszy pokazała uśmiech Klary

Warto przypomnieć, że pomimo ogromnej popularności oraz sławy i udanej kariery, Lewandowscy bardzo dbają o prywatności swoich dzieci. W ich mediach społecznościowych na próżno szukać zdjęć Klary czy Laury, na których widać ich pełne buzie.

Na fotografiach dziewczynki zawsze stoją tyłem lub widać jakąś część ich twarzy. Już wcześniej internauci mogli podziwiać podobne zdjęcia, wtedy pewna internautka ich zdemaskowała.

Jednak Anna Lewandowska i Robert Lewandowski postanowili zrobić dla swoich fanów pewien drobny świąteczny prezent. Na opublikowanej przez trenerkę fotografii mała Klara stoi przodem i szeroko się uśmiecha. Jednak nawet teraz „Lewa” zadbała o prywatność córki i na oczy nałożyła jej specjalną instagramową naklejkę, która przedstawia duże okulary przeciwsłoneczne.

Moja miłość — podpisała zdjęcie trenerka.

A jak wam podoba się ich zdjęcie? Wyglądają dosłownie jak z obrazka!

Zobacz zdjęcia:

Anna Lewandowska

Lewandowscy pokusili się o pokazanie małej Klary przodem do obiektywy, jednak nie zrezygnowali z uszanowania prywatności córki.

anna lewandowska

Para nie rezygnuje ze wspólnych zdjęć z córkami, jednak ich twarze najczęściej są ukazane z boku.

Anna Lewandowska

W tym roku spędzają święta w Polsce.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram