Anna Lewandowska pochwaliła się ostatnio na Instagramie swoim wypadem na Majorkę. Choć oczywiście sam wyjazd wygląda jak zwykły urlop, zdradziła przy okazji informację, która może wiele sugerować w kwestii przyszłości jej męża.

Jak się okazuje, influencerka zamierza się uczyć języka hiszpańskiego. Są podejrzenia, że nie tylko po to, by czysto hobbystycznie poszerzyć swoją wiedzę.

Czy Anna Lewandowska zdradziła sekret męża?

Za pomocą swojej relacji na Instagramie Anna Lewandowska przywitała się z fanami ze słonecznej Majorki. Co ciekawe, zrobiła to po hiszpańsku. Wiadomo, że na tę chwilę osoby posługujące się tym językiem od urodzenia raczej nie miałyby za co ją pochwalić, ale niewykluczone, że już niedługo się to zmieni. Influencerka oznajmiła bowiem, że zamierza się hiszpańskiego nauczyć. Przy okazji zapytała swoich obserwujących o potencjalne rady w nauce tego języka. Sama zdradziła, że poznała kilka patentów i chętnie podzieli się nimi w przyszłości.

Wydawać by się mogło, że to niewiele wnosząca informacja o tym, że Lewandowska, która przecież prowadzi biznesy na całym świecie, chce poznać kolejny język. Możliwe jednak, że tym samym zdradziła skrupulatnie skrywaną przez jej męża tajemnicę. Można bowiem przypuszczać, że chce się nauczyć hiszpańskiego, bo już niedługo przeprowadzi się do Katalonii!

Od kilkunastu dni media piłkarskie huczą o potencjalnych negocjacjach Roberta Lewandowskiego z FC Barceloną, jednym z największych klubów piłkarskich świata, który kojarzyć powinni nawet futbolowi laicy. Rzetelne, zagraniczne źródła informują, że szansa na transfer Polaka jest naprawdę duża, a on sam jest bardzo zainteresowany zmianą klubu. Niemniej, oficjalnych informacji na ten temat brakuje, bo zespoły, nawet jeśli negocjują, nie chcą same nic zdradzać, by ewentualnej transakcji nie zaprzepaścić.

Można więc przypuszczać, że skoro Lewandowska jest już zdecydowana na naukę języka, to wie, że od lata będzie na stałe mieszkać w Hiszpanii wraz z mężem. Niewykluczone więc, że takim niewinnym ogłoszeniem zdradziła informację o dopiętym transferze swojego męża, o którym oficjalnie przekonamy się dopiero za jakiś czas.

Zobacz relację:

Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowskahpba

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl