Anna Lewandowska: choroba była dla niej wielkim dramatem. Mimo że sportsmenka i jej mąż bardzo pragnęli zostać rodzicami, z powodu pewnych dolegliwości ich przyszłość stanęła pod znakiem zapytania. Dopiero niedawno żona Roberta Lewandowskiego przyznała, co się z nią działo w tamtym trudnym okresie: Poważnie chorowałam. Leki, które brałam, robiły spustoszenie w organizmie. 

Żona Roberta Lewandowskiego została mamą w niecałe trzy lata po ślubie. Mimo że gwiazda spodziewała się, że doświadczy macierzyństwa jeszcze wcześniej, pewne wydarzenie kazało jej odłożyć marzenia na później. Co się stało? Anna Lewandowska: choroba wyniszczyła jej organizm i stała się przyczynkiem do jednego z największych dramatów w życiu. Lekarze postawili sprawę jasno — para musiała pożegnać się z planami powiększenia rodziny. Chociaż z zewnątrz jej życie mogłoby wydawać się idealne, Anna Lewandowska sporo przeszła, zanim nareszcie doczekała się narodzin upragnionego maleństwa. Na co chorowała?

Anna Lewandowska: choroba uniemożliwiła jej macierzyństwo?

Anna Lewandowska przez wiele lat ukrywała swoje problemy zdrowotne. Gwiazda zdecydowała się opowiedzieć o nich dopiero niedawno, w wywiadzie udzielonym dla magazynu Twój Styl. Co zdradziła? Okazało się, że macierzyństwo nie przyszło jej łatwo.

Anna Lewandowska: choroba sportsmenki zaczęła się w okresie, kiedy przeprowadziła się z mężem do Monachium. Młodzi małżonkowie uznali, że nadszedł czas, by postarać się o pierwsze dziecko. Niestety, rodzicielstwo nie było im pisane. Jak czytamy w magazynie Twój Styl, żona Roberta Lewandowskiego zaczęła borykać się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Musiała zażywać silne leki, które pomagały zwalczyć dolegliwości, ale jednocześnie dokonywały potężnych spustoszeń w organizmie. Lekarz oświadczył parze, że na razie powinni wstrzymać się ze staraniem o dzieci. 

— Życie napisało inny scenariusz, poważnie zachorowałam. Leki, które brałam, robiły spustoszenie w organizmie. Lekarze mówili, że plany posiadania malucha musimy odłożyć — powiedziała Anna Lewandowska w wywiadzie dla magazynu Twój Styl

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na co chorowała Anna Lewandowska? Gwiazda nie zdradziła, jakie schorzenie uniemożliwiło jej zajście w ciążę. Jednak najwyraźniej pomoc lekarzy okazała się skuteczna, ponieważ dwa lata temu razem z mężem doczekali się narodzin córeczki o imieniu Klara

Anna Lewandowska jest w ciąży?

Od czasu do czasu w mediach pojawiają się informacje, że Anna Lewandowska jest w ciąży. Plotki przybrały na sile m.in. pod koniec ubiegłego roku, kiedy para opublikowała na Instagramie zdjęcie z okazji Bożego Narodzenia.

Jak czytamy na portalu plotek.pl, zamieszanie wybuchło z powodu luźnej sukienki, której fałdy ułożyły się w taki sposób, że przypominały ciążowy brzuszek. Pewność internautów była tym większa, że Robert i Anna Lewandowscy wiele razy wspominali o chęci posiadania kolejnych dzieci. Ostatecznie sportsmenka musiała osobiście zdementować plotki

Anna Lewandowska: choroba sprawiła, że gwiazda musiała odłożyć swoje plany na później. Na szczęście dolegliwości ustąpiły i dziś Robert Lewandowski z żoną mogą cieszyć się rodzicielstwem!

ZOBACZ ZDJĘCIA RODZINY LEWANDOWSKICH:

anna lewandowska: choroba
fot. instagram.com @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska: choroba sprawiła, że musiała odłożyć w czasie powiększenie rodziny. 

anna lewandowska: choroba
fot. instagram.com @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska musiała zażywać silne leki, które poważnie osłabiły jej organizm. 

anna lewandowska: choroba
fot. instagram.com @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska: choroba na szczęście jest już za nią, a sportsmenka może cieszyć się macierzyństwem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dominika Gwit szaleje w rytm hitu Beyonce. „Taniec z Gwiazdami” powinien przyjąć ją do najnowszej edycji?
  2. Pedicure krok po kroku. Zobacz, jak przygotować swoje stopy na plażę!
  3. Alicja Resich-Modlińska przeszła spektakularną metamorfozę! Operacje plastyczne czy upływ czasu?
  4. Anna Samusionek kiedyś była równie piękna, co teraz. Gwiazda opublikowała zdjęcia sprzed lat.
  5. Alicja Resich-Modlińska przeszła spektakularną metamorfozę! Operacje plastyczne czy upływ czasu?

źródła: Twój Styl, party.pl, plejada.pl, plotek.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.