Anna Lewandowska: fryzura gwiazdy jest inspiracją dla wielu kobiet. Jest fantastyczna! Bez wątpienia to jedno z najmodniejszych cięć tego sezonu. Naturalny efekt, który uzyskała Anna wzbudza zainteresowanie. Jaki jest jej sekret?

Niektóre kobiety marzą o cięciu w stylu trenerki i chciałyby zdobyć numer jej fryzjera. Anna Lewandowska: fryzura gwiazdy zmieniała się przez lata. Chociaż Ania jest obecnie wierna brązowi, na jej zdjęciach sprzed lat możemy dostrzec, że niegdyś była blondynką. Jak mieć włosy w jej stylu? Sprawdźcie szczegóły!

Włosy w stylu Anny Lewandowskiej

Obecnie Ania eksperymentuje z włosami, a na jej głowie pojawiło się naturalne sombre. Czym jest sombre? To metoda koloryzacji włosów, która w ostatnim czasie bije rekordy popularności. Świetnie sprawdzi się u kobiet, które potrzebują delikatnej zmiany, jednak są przywiązane do naturalnego looku. Ta koloryzacja zakłada pozostawienie naturalnego koloru włosów u nasady, z kolei końce rozjaśniane są o kilka tonów. Efekt słonecznych refleksów uzyskamy za pomocą farby w kolorze blond, a kontrast na włosach jest delikatny. 

Anna Lewandowska: fryzura trenerki zachwyca!

Jakiś czas temu Ania zdecydowała się na zmianę wizerunku i postanowiła stać się posiadaczką grzywki. Okazało się, że taka fryzura świetnie do niej pasuje i dodaje jej uroku. Fani trenerki byli zachwyceni jej metamorfozą, a z całego kraju spływały do niej pozytywne komentarze. Niedawno Anna zdradziła, kto dba o jej stylizację włosów. Jak możemy przeczytać na Instagramie jednej z najpopularniejszych trenerek Polek, nad jej fryzurą czuwają styliści z Warszawy, jak i z Monachium. Podoba wam się taki efekt?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna lewandowska: fryzura
instagram.com @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska: fryzura gwiazdy robi wrażenie!