Anna Lewandowska nie pierwszy raz znalazła się w ogniu krytyki. Niedawno oskarżano ją o wpędzanie młodych mam w kompleksy po tym, jak zamieściła zdjęcie swojego idealnego brzucha po ciąży. Od momentu, kiedy została matką, zaczęła kreować się na specjalistkę od wychowywania dzieci i to bardzo nie podoba się wielu internautom.

Anna Lewandowska często eksperymentuje w kwestiach żywieniowych na małej Klarze. Nie tylko małżeństwo Lewandowskich spożywa same zdrowe posiłki, ale też ich córka. Młoda mama lubi chwalić się na Instagramie dietą ułożoną specjalnie dla Klary. Tym razem opublikowała zdjęcie dziecka ubrudzonego zieloną papką.

ZOBACZ TEŻ: Lewandowska chwali się POŚLADKAMI. „Co za ciałko”

– Zdrowe pyszności dla maluszka. Dzisiaj na obiadek:✔️🍠batat✔️mięsko ekologiczne ✔️🥦brokuły ✔️szpinak Lio Shake @foods_by_ann ✔️kapusta Bok Choy  Gotowane na prze i zmiksowane. Mniam!

https://www.instagram.com/p/BfDuQlyF2jH/?taken-by=annalewandowskahpba

ZOBACZ TEŻ: Lewandowska zakłada PORTAL. Tematyka zaskakuje

Nie wszystkim podobają się porady Lewandowskiej:

To cale Babybyann już mnie nie zachwyca. Każda kobieta, która ma dziecko wychowuje je tak, jak uważa za właściwe. Moim zdaniem to głupota wzorować się na kimś, kto ledwo co został matką i już wie wszystko, tylko dlatego bo ma sławne nazwisko. – komentuje fanka.

Nie wiem jak ten brokuł był przyrządzony ale nie wygląda apetycznie. – pisze internautka.

 

Źródło: kozaczek.pl

 

Zobacz zdjęcia:

https://www.instagram.com/p/Be-93dEFOBc/?taken-by=annalewandowskahpba

ładowanie...

Zobacz również