Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska przez 28 godzin walczyła, jej życie było zagrożone. Robert Lewandowski z bólem wspomina poród Klary
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 12.06.2022 11:08

Anna Lewandowska przez 28 godzin walczyła, jej życie było zagrożone. Robert Lewandowski z bólem wspomina poród Klary

Robert Lewandowski
Fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Robert Lewandowski wygadał się, jak wyglądał poród jego najstarszej córki. Anna Lewandowska przez wiele godzin walczyła o przyjście dziewczynki na świat. Dochodziło do momentów grozy.

Najsłynniejszy polski piłkarz na co dzień wraz z żoną i dwoma córkami mieszka w Niemczech, gdzie regularnie trenuje w tamtejszym klubie. Robert Lewandowski mimo zmiany otoczenia w sercu nadal pozostaje Polakiem i chętnie odwiedza swoją ojczyznę.

Niedawno wystąpił w internetowym podcaście duetu „Wojewódzki i Kędzierski”, gdzie opowiadał o karierze oraz życiu prywatnym. Temat córek sprawił, że wyznał pewne bolesne wspomnienie. Anna Lewandowska napotkała się z problemami przy pierwszym porodzie.

Anna Lewandowska rodziła przez 28 godzin

Piłkarz i trenerka fitnessu stanowią zgodne małżeństwo już prawie 9 lat. Para pojawia się wspólnie na publicznych uroczystościach, nie szczędząc sobie czułości. Wspólnie wychowują również dwie córki, 5-letnią Klarę i 2-letnią Laurę.

Robert Lewandowski podczas spotkania z dziennikarzami opowiedział o charakterach oby dziewczynek. Okazuje się, że choć nie dzieli ich duża różnica wieku, są jak ogień i woda.

Młodsza Laura wie, czego chce. Obie są uparte, ale u niej bardziej szefostwo. Klara jest zdecydowanie bardziej emocjonalna — wyróżnił cechy dzieci Robert Lewandowski.

Następnie piłkarz wyjaśnił, czym może być spowodowany odmienny charakter jego córek. Okazuje się, że Anna Lewandowska przeżyła zupełnie inne porody podczas przywitania obu pociech.

O ile Laura przyszła na świat w niecałe półgodziny, Klara aż tak się nie spieszyła. Jak wspomniał piłkarz, poród pierwszej córki trwał aż 28 godzin. Nie była to wcale łatwa przeprawa dla jego żony.

To był bardzo ciężki poród, nawet z zagrożeniem życia, więc to nie były łatwe momenty — wspominał podczas wywiadu.

Na szczęście obie dziewczynki przyszły na świat i dziś dorastają w opiekuńczej atmosferze. W mediach społecznościowych zarówno dietetyczki jak i piłkarza można ujrzeć wspólne zdjęcia rodziców z pociechami.

Anna Lewandowska
Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prawda wyszła na jaw, Krzysztof miał cel w zgłoszeniu do „Rolnika”. Manowska właśnie ujawniła
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty