Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lewandowscy skaczą z radości! Ich rodzina znów się powiększy
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 20.05.2018 15:18

Lewandowscy skaczą z radości! Ich rodzina znów się powiększy

Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to obecnie najpopularniejsza para polskiego showbiznesu. Nie było do tej pory w Polsce takiego duetu, który byłby aż tak popularny, odnosił tak spektakularne sukcesy i był przed 30-stką! To niewiarygodne jakie emocje wzbudza ta dwójka. Ich pierwsze dziecko – Klara będzie miała konkurencję, ponieważ rodzina Lewandowskich znów się powiększy!

Ta dwójka to wspaniały przykład pary idealnej – młodzi, bogaci i ze spektakularnymi sukcesami na koncie! Dodatkowo widocznie się wspierają i kibicują sobie nawzajem. Ich piękna córeczka Klara to ich oczko w głowie. Lewandowscy to prawdziwi szczęściarze. Zdawać by się mogło, że mają wszystko! Jednak nie zawsze tak było, Robert w wieku kilkunastu lat stracił ojca, a jego mama Iwona Lewandowska ukochanego męża.

Nowy członek rodziny

Mama Roberta Lewandowskiego przez wiele lat nie była w stanie otrząsnąć się ze śmierci i otworzyć swojego serca na nowego partnera:

– Chciałabym podróżować, ale co to za przyjemność jeździć po świecie samej. Pojechać za granicę na mecz Roberta, usiąść na trybunie obok kogoś, kto też rozumie ten sport. Tylko nie tak łatwo znaleźć kogoś, z kim połączy cię chemia i jeszcze żeby ten ktoś nie był spłoszony, że jesteś matką piłkarza o światowej sławie. Niedawno przez jedną z przyjaciółek poznałam kogoś, ale nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca. I tak jednak to los za nas decyduje – mówiła w rozmowie z „Na Żywo”.

Wygląda na to, że sprawy właśnie przybrały rozpędu a Pani Iwona jest szczęśliwie zakochana.

Gratulujemy i czekamy na wspaniały ślub przy którym bez wątpienia pomoże jej synowa 🙂 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiemy, co Meghan wyszeptała do ucha księcia Harry’ego przed pocałunkiem
  2. Wszyscy przeoczyli to na ślubie książęcej pary! Cudowne…
  3. Pierwszy taki przypadek w historii! Harry PUBLICZNIE upokorzył Elżbietę II na ślubie
  4. Kobiety walczą o serce Tomasza Komendy. „Zostawiam swój telefon i zdjęcia”
  5. Jest źle z Bożeną Dykiel! Lekarze nie mają wątpliwości