Anna Lewandowska w ciąży? Od początku ślubu Roberta i Anny Lewandowskich ich fani wypatrywali jakichkolwiek oznak, że żona znanego piłkarza spodziewa się dziecka. Kiedy na świecie pojawiła się Klara, wydawało się, że para wreszcie zazna odrobiny spokoju. Jednak kilka miesięcy temu pojawiły się pogłoski, że dziewczynka będzie miała rodzeństwo… To prawda?

Opinia publiczna zawrzała, kiedy trenerka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Wigilii w wyjątkowo luźnej sukience. Nie trzeba było długo czekać, by fani orzekli, że gwiazda jest w ciąży, a nawet dostrzegli rysujący się pod tkaniną rosnący brzuszek. Żona Lewandowskiego, zasypywana pytaniami w komentarzach i prywatnych wiadomościach, wreszcie uznała, że czas na oficjalne oświadczenie. Czy na świecie pojawi się wkrótce Robert Junior? A może racje mieli sceptycy i Anna Lewandowska w ciąży to nie plotka? Sprawdziliśmy! 

Anna Lewandowska w ciąży? Oświadczenie gwiazdy mówi wszystko!

Anna Lewandowska musiała naprawdę stracić cierpliwość. Nic dziwnego: od ślubu z jednym z najpopularniejszych polskich piłkarzy nieustannie znajduje się na celowniku mediów. Jednak do tej pory raczej nie wydawała oficjalnych oświadczeń. Co zdradziła portalowi party.pl?

– Już oficjalnie napisałam to w komentarzach. Nie. Dajmy spokój, bo to jest bardzo prywatna rzecz. Zawsze, zarówno przy pierwszej ciąży, jak i przy kolejnej – bo nie jestem – będę prosiła, by tę prywatność zachować. (…) To, że sukienka oversize’owa ułożyła się tak czy inaczej… Nie, nie jestem w ciąży. 

Tak stanowcze słowa powinny na jakiś czas uspokoić opinię publiczną. Czy to znaczy, że Klara już na dobre pozostanie jedynaczką? Jej rodzice temu zaprzeczają!

Lewandowscy marzą o dużej rodzinie. Czy wiadomo, kiedy dokładnie się powiększy?

Zarówno Anna, jak i Robert Lewandowscy wielokrotnie podkreślali, że ich marzeniem jest duża rodzina. Jednak najwyraźniej na razie wolą skupić się na karierze i wychowywaniu Klary. 

Anna Lewandowska rok temu skończyła 30 lat. To ambitna i wysportowana kobieta, która prowadzi własny blog o zdrowym stylu życia healthy plan by Ann, a także swoim sklepie internetowym. Na jej Instagramie, obok zdjęć z córeczką i mężem, regularnie pojawiają się reklamy sygnowanych przez nią linii produktów i książek. 

Sport to pasja, która łączy oboje małżonków. Robert i Anna poznali się właśnie na obozie sportowym, kobieta jest także mistrzynią karate. Najwyraźniej oboje uznali, że na drugie dziecko jeszcze przyjdzie pora, a kiedy to się stanie, na pewno sami ogłoszą szczęśliwą nowinę!

Zobacz zdjęcia Anny Lewandowskiej. Trenerka zachwyca perfekcyjną figurą!

anna lewandowska w ciąży
fot. instagram.com @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska bardzo dba o swoją sylwetkę. Półtora roku po porodzie wygląda perfekcyjnie!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNowy serial Netflixa Ty/You porywa! Pochłoniecie go w jedną noc
Następny artykuł„Młody papież 2” już w tym roku! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.