Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska wynajęła ludzi do sprzątania. Zdjęcie z jej domu obiega sieć
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 22.08.2022 00:02

Anna Lewandowska wynajęła ludzi do sprzątania. Zdjęcie z jej domu obiega sieć

Anna Lewandowska
Fot. instagram.com/_rl9

Długo oczekiwana przeprowadzka do Hiszpanii okazała się większym wyzwaniem, niż się wydawało. Anna Lewandowska potrzebowała pomocy i uzyskała ją. Wynajęła ekspertkę, a na Instagramie zaprezentowała efekty wspólnych wysiłków. Zdjęcie obiegło media. 

Od samego początku, kiedy tylko media obiegła wieść o transferze „Lewego” do FC Barcelony, wiadomo było, że rodzinę czeka przeprowadzka. Anna Lewandowska i jej najbliżsi spędzili wakacje w zacisznej willi na Majorce, korzystając z uroków wyspiarskich plaż, a teraz czekało ich bojowe zadanie.

O tym, że przeniesienie dobytku życia nie jest łatwą sprawą dobrze wie m.in. Małgorzata Rozenek, która ostatnio przechodziła przez podobną „gehennę”. I podobnie jak „perfekcyjna pani domu”, także i słynna trenerka postanowiła poprosić o pomoc.

Anna Lewandowska potrzebowała pomocy. Zdjęcia z jej domu obiegły media

Anna Lewandowska skorzystała z resztą z usług tej samej ekspertki, która wcześniej pomogła także żonie Majdana, oraz Karolinie Pisarek. Zaprosiła do siebie specjalistkę, która w mediach sygnuje się mianem „Architekt Porządku”.

Dla Anny Lewandowskiej porządek jest bardzo ważny, wiedziałam o tym od dawna bo miałyśmy okazje rozmawiać o tym już ponad rok temu, gdy porządkowała swoją szafę w Monachium – napisała na swoim Instagramie Agnieszka Witkowska.

Organizatorka przestrzeni pomogła w przystosowaniu każdego z pomieszczeń do codziennych potrzeb, a my mogliśmy zobaczyć, jak prezentuje się nowe lokum pierwszej pary polskiego show-biznesu.

Uwagę zwracają przede wszystkim proste, funkcjonalne meble z jasnego drewna. Białe wnętrza szafek wyglądają estetycznie i przejrzyście. Choć wnętrza są przestronne, stonowane i niemal „purytańskie”, w kątach stoją eleganckie kosze i pufy w stylu boho, a także rośliny.

Trzeba przyznać, że fachowa pomoc w porządkowaniu domu dała wspaniałe efekty. Każdy słoiczek, pojemnik z jedzeniem, każda para butów i każdy kosmetyk — wszystko otrzymało swoje miejsce. Anna Lewandowska z dumą pochwaliła się efektem.

Porządek w domu to porządek w głowie […] Wiele zadań związanych z organizacją życia w Barcelonie za mną. Mogę spokojnie jechać na obóz! – stwierdziła.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Lewandowska opowiedziała o transferze męża do Barcelony. Ujawniła zaskakujące szczegóły
  2. Dramat Piotra Gąsowskiego na lotnisku. Ciężko uwierzyć, jak go potraktowano. „Miało być pięknie”
  3. Edyta Górniak musiała pilnie interweniować ws. syna. Allan potrzebował pomocy specjalisty