Cóż za niespodzianka! Ania Lewandowska właśnie została mamą trzech pięknych dziewczynek. Tyle szczęścia na raz może przysporzyć świeżo upieczonych rodziców o zawrót głowy. Wszystkie dziewczynki są zdrowe, a cała rodzina jest już w domu. Gratulujemy! 

Dziewczynki przyszły na świat jeszcze w grudniu, ale dopiero teraz lekarze pozwolili rodzicom wrócić z nimi do domu. Trojaczki przybrały na wadze i są już w domu.

ZOBACZ TEŻ: Kadry z filmu dla dorosłych? Nie, to ujęcia z teledysku Sióstr Godlewskich

Imiona dziewczynek

Zosia, Marysia i Kasia przyszły na świat 29 grudnia, jednak dopiero teraz po 6 tygodniach dziewczynki przybrały na wadze i mogły opuścić szpital. Anna Lewandowska powiedziała w wywiadzie:

– Bardzo czekałam na dzień, kiedy będziemy mogli w końcu całą rodziną wrócić do domu. Na razie pokupowaliśmy dla wszystkich dziewczynek identyczne rzeczy, wiemy jednak, że przyjdzie taki dzień, kiedy każda z nich będzie chciała zaakcentować swoją odrębność. W szpitalu były bardzo spokojne, dużo spały, raczej nie należały do tych płaczących. Mam nadzieję, że w domu też będą takie grzeczne? – powiedziała.

Trzy dziewczynki to pierwsze dzieci Ani i Krzysztofa Lewandowskich z Malborka.

– Kiedy dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli trojaczki?  To było już po 2 USG. Wiadomość była mocna, nie powiem, ale zaraz potem wyjechaliśmy na wakacje, więc mieliśmy szansę przemyśleć to wszystko na spokojnie – powiedział Krzysztof, mąż Ani Lewandowskiej i szczęśliwy tata trojaczków.

Rodzicom i trojaczkom życzymy dużo zdrowia i wszystkiego co najcudowniejsze! :

ZOBACZ TEŻ: Epickie twarze łyżwiarzy figurowych. Nic śmieszniejszego dziś nie zobaczysz

źródło: expresselblag.pl

ładowanie...

Zobacz również

ZOBACZ ZDJĘCIA: