Anna Maria Jopek zagrała w Wikingach, które zyskały miano kultowego już serialu. Artystka zdradziła ostatnio, w jaką postać się wcieli i co wydarzy się w nadchodzących odcinkach. Trzeba przyznać, że jest to ogromny sukces!

Gwiazdę zobaczymy w jednym z odcinków 6 sezonu serialu Wikingowie. Annie Marii Jopek towarzyszyć będzie formacją Pieśń Kozła. Co tym razem wydarzy się na ekranie?

Anna Maria Jopek wystąpiła w serialu Wikingowie 

W rozmowie z PAP Life Anna Maria Jopek zdradziła, jak to się stało, że dostała propozycję zagrania w serialu Wikingowie. Jak się okazuje, był to wielki zbieg okoliczności.

-W 2014 roku, podczas festiwalu teatralnego w Edynburgu, przez miesiąc śpiewałam w przedstawieniu Teatru Pieśń Kozła, które wystawiane było na scenie w katedrze św. Idziego. Telewizja BBC nakręciła dokument na temat tego oratorium o historii Szkocji, przy którym inspirowaliśmy się muzyką celtycką i wikińską. Reportaż obejrzał Michael Hirst, twórca serialu Wikingowie — mówi Anna Maria Jopek. 

W jaką rolę wcieli się Anna Maria Jopek?

Jak się okazuje, w najnowszych odcinkach serialu będziemy mogli nie tylko usłyszeć piękny głos artystki, ale również zobaczyć ją na dużym ekranie. W jednym z epizodów Anna Maria Jopek wcieli się w niewolnicę. Utwór, który zaśpiewała, pojawi się oczywiście w serialu.

-Po prostu stoję i śpiewam. Mimo że mój głos był nagrany wcześniej w studio, na planie śpiewałam na żywo, żeby jak najmniej grać, żeby nie udawać — mówi Jopek.

W rozmowie z PAP life artystka przyznała, że niekoniecznie zna się na serialach. Spowodowane jest to tym, że Anna Maria Jopek po prostu nie ma czasu, aby je oglądać. Co więcej, nie miała pojęcia, że Wikingowie okrzyknięci są międzynarodowym sukcesem. 

– Gdy przyszło zaproszenie do Wikingów, nagrywałam płytę Ulotne z Branfordem Marsalisem i moi amerykańscy koledzy powiedzieli natychmiast, że to oglądają! Wtedy pomyślałam, że to musi być duża rzecz — mówi Anna Maria Jopek.

Czy będziecie oglądać nowe odcinki tego popularnego serialu?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Maria Jopek
facebook.com/pg/amjopek

Anna Maria Jopek wystąpiła w kultowym serialu.

Anna Maria Jopek
fot. screen youtube.com, HISTORY

Pierwszy odcinek 6 sezonu serialu Wikingowie miał swoją premierę na kanale History Polska 5 grudnia.

Anna Maria Jopek
facebook.com/pg/amjopek

Artystka nie miała pojęcia, że serial jest aż tak popularny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Jennifer Lopez planuje urodzić dziecko po 50-tce. „Mówi ludziom, że ma biologicznie 31 lat”
  3. Michał Wiśniewski opublikował wiadomości z DDTVN. ”TVN jest bezczelny”
  4. R. Kelly stanie przed sądem. Miał przekupić urzędników, by poślubić 15-latkę
  5. Marta Kaczyńska ostro zaatakowana w programie na żywo. Zaczęła wyciągać brudy z jej życia prywatnego

źródło: plotek.pl

 

Poprzedni artykułPrzyjaciółki, które znają się 80 lat. Właśnie przeprowadziły się do tego samego domu starców
Następny artykułLatami więziła synów w piwnicy i kazała im patrzeć jak współżyje. W końcu Dominik nie wytrzymał
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.