Anna Milewska: Andrzej Zawada był jej wielką miłością. Jak sugeruje Fakt.pl. Aktorka znana m.in. z serialu Złotopolscy zafascynowała się przystojnym taternikiem już podczas ich pierwszego spotkania. Ich miłość była trwała i niezwykle burzliwa. Milewskiej i Zawady nie rozdzieliły zdrady, a nawet niespodziewana śmierć. Poznaj ich historię.

Himalaista zaimponował młodej artystce zresztą nie tylko wyglądem. Aktorkę urzekła też jego inteligencja i to, jaką miłością himalaista darzył góryAnna Milewska i Andrzej Zawada tworzyli niesamowity związek. Trudno o bardziej romantyczną parę! Jak to się zaczęło? 

Anna Milewska: Andrzej Zawada zafascynował ją od pierwszego spotkania

Jak dowiadujemy się z tekstu na wspomnianym portalu, piękna aktorka poznała swojego ukochanego na spotkaniu Klubu Wysokogórskiego w stolicy. Już wtedy była nim zauroczona. Para pobrała się 10 lat później. 

Co więcej, Milewska była w swoim mężu tak zakochana, że przymykała oko na jego relacje z innymi kobietami.

– Zarzucano mi, że jestem zbyt tolerancyjna, bo Andrzej nie był mi za bardzo wierny. Uważałam jednak, że jest tak fascynujący, atrakcyjny i charyzmatyczny, że nie wolno mi go zatrzymywać wyłącznie dla siebie — powiedziała aktorka magazynowi Dobry Tydzień. 

Pomimo zdrad taternika, para była ze sobą aż do śmierci Zawady w 2000 roku. Himalaista przegrał walkę z rakiem trzustki. 

Anna Milewska wciąż wspomina zmarłego męża

Anna Milewska: Andrzej Zawada był dla niej tak bliską osobą, że aktorka tak mówi o ich uczuciu:

– Andrzeja już tu nie ma, ale nasza miłość jednak wciąż trwa. Jest więc coś trwałego na ziemi — czytamy na portalu Fakt.pl.

Żeby poradzić sobie z żałobą, artystka wydała tomik poezji pt. Kolory czerni. Dziś 87-letnia Milewska jest już na emeryturze i nadal ciepło wspomina swojego męża. To niesamowite i bardzo krzepiące, że tak wielka miłość zdarza się nie tylko w filmach!

Zobacz zdjęcia:

Anna Milewska Andrzej Zawada
Instagram.com @m.milewska0927

Anna Milewska to jedna z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Gwiazda odcisnęła swoją dłoń w Międzyzdrojach.