Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Mucha planuje ślub? Pokazała zdjęcie z miejsca uroczystości, niedawno rozstała się z partnerem
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 02.02.2020 13:41

Anna Mucha planuje ślub? Pokazała zdjęcie z miejsca uroczystości, niedawno rozstała się z partnerem

Anna Mucha
Fot. Instagram.com / taannamucha

Anna Mucha na swoim Instastories dodała zdjęcie, które wywołało ogromne zainteresowanie wśród wiernych obserwatorów. Wszystko wskazuje na to, że uwielbiana aktorka planuje ślub. Mimo że niedawno rozstała się z partnerem, wybiera już salę weselną. Stary, elegancki styl stali balowej, na który się zdecydowała, zupełnie skradł jej serce.

Nie ulega wątpliwości, że Anna Mucha jest jedną z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która mocno chroni swojej prywatności. W wywiadach konsekwentnie odpowiada tylko na te pytania, które dotyczą życia zawodowego i rozwoju osobistego. Szerokim łukiem omija kwestie rodziny, przyjaciół i relacji z mężczyznami. Tym samym jeszcze bardziej pobudza ciekawość mediów.

Anna Mucha planuje ślub?

39-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, przez które kontaktuje się z fanami. Najczęściej dzieli się z nimi swoimi zdjęciami lub kulisami z pracy. Od czasu do czasu pokazuje się fanom w nieco odważniejszym i kokieteryjnym wydaniu, które za każdym razem wywołuje ogromny odzew i zainteresowanie.

W ostatnim czasie na Instastories aktorki pojawiło się zdjęcie, które wszystkich rozgrzało do czerwoności, a ciekawość mediów sięgnęła zenitu. Pomimo tego, że niedawno rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem Marcinem Sorą, udostępniła zdjęcie pałacyku, w którym „wezmę ślub”

Anna Mucha: Kim jest partner aktorki?

Na ten moment nie wiadomo z kim Anna Mucha miałaby stanąć na ślubnym kobiercu. Jakiś czas temu aktorka i dziennikarz, Kuba Wojewódzki bardzo mocno podgrzali atmosferę wspólnym zdjęciem, w którym zasugerowali, że znów są parą. Od tego momentu pojawiła się masa teorii, krążących wśród internautów.

Na ten moment jednak żadne z zainteresowanych nie potwierdziło tych doniesień. Nie ulega wątpliwości, że wszyscy z ogromną niecierpliwością czekają na moment, kiedy pojawi się w sieci oficjalne potwierdzenie ich związku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Mucha

Anna Mucha wywołała ogromną ciekawość wśród Internautów.

Anna Mucha

Wszystko wskazuje na to, że gwiazda wkrótce weźmie ślub.

Anna Mucha

Aktorka bardzo chroni swojej prywatności.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kotek leżał w śmietniku. Przez jego wygląd, ludzie brzydzili się go dotknąć
  2. Ojciec nie przyznawał się do córki przez jej wygląd. Popłakał się, gdy przeszła metamorfozę
  3. Nie żyje aktorka kultowych seriali. „Odeszła we śnie” – poinformowała córka
  4. „Królowa” nie żyje. Zmarła w otoczeniu najbliższych

Źródło: plotek.pl