Anna Mucha jest uwielbiana przez wielu Polaków. Aktorka wydaje się być zawsze idealna, pozbawiona jakichkolwiek wad. Jednak jak powinniśmy doskonale wiedzieć, nikt nie ma idealnego życia, nawet gwiazdy. Dokładnie tak jest w przypadku Muchy, która ma poważny problem zdrowotny. Nie każdy byłby w stanie radzić z tym sobie z dnia na dzień. 

Jej rola w serialu M jak miłość jest absolutnie niezastąpiona, a Anna Mucha jest ukochaną aktorką milionów Polaków. Jednak niezależnie od tego, jak znani i kochani jesteśmy, nasze życie nie zawsze będzie usłane różami. Gwiazda każdego dnia potrzebuje rzeczy, bez której nie może się poruszać.

Anna Mucha ma problemy ze zdrowiem

Aktorka nie mówi o tym często, ale to prawda. Zmaga się z problemem, który codziennie utrudnia życia ludziom na całym świecie, nie pozwalając jej na normalne funkcjonowanie, jeśli tylko tego dnia zapomni o jednej małej rzeczy. 

O swoim zmaganiu Anna Mucha opowiedziała w jednym z postów na Instagramie. Okazuje się, że ma bardzo poważną wadę wzroku. Aż 8 na minusie, ciężko to sobie wyobrazić! Przy takiej wadzie, z pewnością poruszanie się, nawet po swoim domu, bez okularów czy soczewek, musi być niezwykle trudne.

Anna Mucha: wada wzroku

Jakiś czas temu, po publikacji pewnego zdjęcia, aktorka napisała, że…. nie miała pojęcia o jego słabej jakości, bo po prostu nie mogła tego zobaczyć. Fani nie podejrzewali, że bez okularów czy soczewek Anna Mucha po prostu nie może wyjść z domu. Na szczęście poza tym, w jej życiu wszystko jest w porządku. Plotkuje się nawet, że znowu jest zakochana. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha
instagram.com/taannamucha

Gwiazda ma pewien problem zdrowotny.

anna mucha
filmpolski.pl

Anna Mucha poważną wadę wzroku. 

Rude włosy
instagram.com @taannamucha

Mało kto o tym wiedział. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy świadczące o problemach z sercem. Wiele osób je bagatelizuje
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Kim jest były mąż Iwony Pavlović? Gwiazda opublikowała ich wspólne zdjęcie sprzed lat
  4. ”Teściowa nałożyła suknię ślubną na nasz ślub. Nie sądziłam, że muszę pytać, co zamierza włożyć”
  5. Anna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Nie był przygotowany na jej słowa
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

źródła: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułGolden retriever wrócił ze spaceru… z koalą na plecach. Uratował jej życie
Następny artykułGwiazda TVN kilka lat temu poważnie zachorowała. Jej życie zmieniło się na zawsze
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego