Anna Mucha i Kuba Wojewódzki od pewnego czasu wzbudzali wielkie zainteresowanie tym, co faktycznie ich łączy. Tajemnica gwiazd właśnie wyszła na jaw, a fani nie ukrywają zaskoczenia. Co takiego ukrywała ta dwójka?
 
Król TVN i Anna Mucha lata temu byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Od pewnego czasu wciąż słyszy się o tym, że gwiazdy odnowiły swój kontakt. Fani i tabloidy zacierają ręce i liczą na wielki powrót. Czy mieli rację? Prawda w końcu ujrzała światło dzienne. 

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki od 2003 do 2007 roku tworzyli niezwykle medialną, piękną parę. Wtedy jeszcze, aktorka była wschodzącą gwiazdą M jak Miłość, natomiast mężczyzna był już doświadczony w branży show-biznesu. Choć ich drogi rozeszły się 13 lat temu, aktorka i showman wciąż utrzymują się na językach innych, a sprzyjają temu ich dwuznaczne wpisy w mediach społecznościowych.
 
 
Anna Mucha nie raz publikując zdjęcie z królem TVN czy pozując przy jego samochodzie, dała fanom i mediom powody do spekulacji. Nie da się ukryć, gwiazdy w perfekcyjny sposób wodziły nas wszystkich za nos. Teraz jednak prawda wyszła na jaw, a zdradził ją sam dziennikarz. 
 

Co łączy Annę Muchę i Kubę Wojewódzkiego?

Kubę Wojewódzkiego i Annę Muchę przed lata łączyło żywe uczucie, teraz jednak okazuje się, że chodzi o… wspólne interesy. Gwiazdor i gospodarz programu Kuba Wojewódzki ukrócił plotki dotyczące jego relacji z aktorką. Mężczyzna dodał na swój Instagram post, w którym oznajmił, że otwiera agencję, która będzie reprezentowała gwiazdy. Jak się okazało, znajduje się wśród nich Magda Gessler, Antek Królikowski, Aleksandra i Michał Żebrowscy oraz nie kto inny jak Anna Mucha. 

Czy jednak aby na pewno między nimi wygasły dawne uczucia? Mówi się, że stara miłość nie rdzewieje. O tym czy wspólne interesy ponownie skrzyżują ze sobą romantyczne drogi tej dwójki, zapewne dowiemy się już niebawem

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kuba Wojewódzki opublikował na swoim profilu społecznościowym post, w którym informuje o otwarciu nowej agencji. Okazuje się, że Anna Mucha będzie jego klientką.  

Anna Mucha
instagram.com/taannamucha/

Anna Mucha uwielbiała podgrzewać atmosferę swoimi postami. Kto wie, może jednak łączy ich romans?

Anna Mucha
TRICOLORS/EAST NEWS

Tworzyli piękną parę. 

ZOBACZ TEŻ:

Poprzedni artykułŻona znanego aktora poroniła w 6. miesiącu ciąży. Napisała wyciskający łzy post
Następny artykułSugarfree przedstawia Be My Valentine – nowa kolekcja skradnie Wasze serca
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.