Ta informacja bez wątpienia zaskoczy niejednego fana programu Dance Dance Dance. Okazuje się, że w nadchodzącej trzeciej edycji w jury tanecznego show telewizji polskiej nie będzie zasiadać już Anna Mucha. Aktorka poinformowała o decyzji zarządu TVP za pośrednictwem Instagrama, jednak nie ukrywa swojego zawiedzenia – Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji – napisała.

Anna Mucha zasiadała w jury programu Dance Dance Dance od 2020 roku. Wieloletnia pracownica Telewizji Polskiej została właśnie odsunięta od funkcji jurorki tanecznego show. To już kolejne zaskoczenie przed nadchodzącą trzecią edycją.

Anna Mucha nie zasiądzie w jury trzeciej edycji programu Dance Dance Dance

Ostatnie 48 godzin można uznać za najbardziej zaskakujących w odniesieniu do tanecznego show Telewizji Polskiej Dance Dance Dance. Jeszcze wczoraj media obiegła informacja, że włodarze TVP zdecydowali nie przedłużać umowy z prowadzącym program, Tomaszem Kammelem, a w jego miejsce wskoczą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Tymczasem okazuje się, że to nie koniec niespodzianek. Ponad godzinę temu na Instagramie Anny Muchy pojawił się wpis, w którym aktorka poinformowała, że szefostwo państwówki wobec niej podjęło podobną decyzję i nie ujrzymy jej zasiadającej w jury trzeciej edycji show.

Przerwana lekcja jurorowania. Program Dance Dance Dance to wspaniały i trudny format. Bycie jurorem to nie tylko zaszczyt, ale i frajda. Ostatecznie nic nie smakuje tak dobrze, jak zarabianie pieniędzy na mówieniu kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli. Zwłaszcza, jak gorzej to znoszą. Nic dziwnego, ze ludzie chcieli to oglądać. Niestety, właśnie dowiedziałam się, że decyzją zarządu TVP moja przygoda z tym programem została przerwana – napisała Anna Mucha.

Aktorka pracuje w TVP nieprzerwanie od niemal 20 lat, kiedy to została zaangażowana do roli Magdy w serialu M jak miłość, gdzie występuje do dziś. Nie da się ukryć, że decyzja o usunięciu jej z programu jest bardzo zaskakująca.

Anna Mucha Dance Dance Dance

Mimo nagłego i niezbyt zrozumiałego pożegnania włodarzy TVP z aktorką, postanowiła bardzo serdecznie podziękować pozostałym jurorom i wszystkim osobom, które ją wspierały podczas emisji show.

Dziękuję tym, którzy we mnie uwierzyli i zaufali. Dziękuję dobrym duchom i ludziom z TVP. Dziękuję produkcji i moim wspaniałym kolegom – Idzie i Robertowi – za ciepłe i otwarte przyjęcie mnie do swego grona – pisze Anna Mucha.

Na koniec dodała, że czuła, jakby znajdowała się na swoim miejscu, co jest tym bardziej dla niej niezrozumiałe. W tym sezonie miałaby okazję oceniać takie osoby jak: Sebastian Karpiel-Bułecka, czy Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, która ma pewne obawy przed występem. Niemniej aktorka przyznaje, że jest jej smutno z powodu odejścia.

Dzięki wam czułam się na swoim miejscu. Dziękuję. Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda – zakończyła.

Będziecie tęsknić za Anną Muchą?

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Anna Mucha nie będzie zasiadać w jury trzeciej edycji programu Dance Dance Dance.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl