Anna Mucha to aktorka, o której jest obecnie bardzo głośno ze względu na jej życie miłosne i plotki o powrocie do Kuby Wojewódzkiego. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak rozwinęła się jej kariera aktorska. Gwiazda postanowiła wrzucić do mediów społecznościowych wspaniałe wspomnienie sprzed 30 lat. Ktoś pamięta, jak Anna Mucha wyglądała w młodości?

Anna Mucha to aktorka filmowa i telewizyjna, której dorastanie widzowie mogli śledzić na bieżąco na ekranie. To jak gwiazda zmieniała się na przestrzeni lat jest widoczne, chociażby w serialu M jak Miłość. Kobieta postanowiła cofnąć się w czasie jednak jeszcze dalej. Opublikowała zdjęcie sprzed 30 lat.

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”199714″] 

Anna Mucha w młodości

Anna Mucha w młodości wyglądała pięknie. Dziewczynka na zdjęciu ma charakterystyczne rysy, które na przestrzeni dla niewiele się zmieniły. Gwiazda pod fotografią na Instagramie wspomina swój pierwszy casting:

– Na przesłuchanie (casting) do Wajdy miał jechać mój przyjaciel, ja miałam tylko towarzyszyć, popatrzeć cyt. jak wygląda wielki świat od kulis. Trochę przypadkiem wzięłam udział… wygrałam role dziewczynki numer naście, jako tło, wypełnienie Domu Korczaka – pisze Anna Mucha

Aktorka napisała, że większą rolę w filmie Korczak, w reżyserii Wajdy dostała całkowicie przypadkiem, ponieważ dziewczyna, która miała ją grać, z płaczem uciekła z planu. Na jej miejscu stanęła Anna Mucha, która zapowiedziała, że ją zastąpi. I tak została do dziś. 

  1. Mama Kacperka udzieliła wywiadu. Ze szczegółami opowiedziała o zaginięciu ukochanego synka
  2. Szczena z „Chłopaków do wzięcia” pokazał swoją nową miłość. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół, okropne
  3. Niepokojące słowa ministra zdrowia. Powiedział, co może stać się za kilka miesięcy

Anna Mucha: kariera

Anna Mucha swoją karierę rozpoczęła 30 lat temu, jak wskazuje jej zdjęcie z młodości. Aktorka uczęszczała na zajęcia z aktorstwa w jednej ze szkół w Nowym Jorku. Po powrocie do Polski zagrała w takich produkcjach, jak Chłopaki nie płaczą, Och Karol 2, Pitbull. Nowe porządki czy w serialu M jak miłość, gdzie oglądamy ją do dziś. 

Gwiazda od lat spełnia się zawodowo i prywatnie. Anna Mucha obchodziła niedawno urodziny i jak twierdzą osoby z bliskiego otoczenia- w prezencie dostała miłość.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Mucha
Fot. instagram.com/taannamucha/

Aktorka w dzieciństwie wyglądała uroczo!

Anna Mucha
Fot. instagram.com/taannamucha/

Aktorka rozpoczęła swoją karierę na planie filmu Korczak

Anna Mucha
Fot. instagram.com/taannamucha/

Anna Mucha w młodości wyglądała niemal tak samo, jak dziś. Dziś artystka jest spełnioną kobietą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ostatnie godziny na przelew i wypłatę gotówki. Za chwilę banki zablokują tę możliwość
  2. Cejrowski oskarża polski rząd o ukrywanie prawdy o koronawirusie. Wzywa Polaków do sprzeciwu
  3. Mężczyzna przekopywał ogródek. Nagle natknął się na coś dziwnego, policja po chwili pojawiła się na miejscu
  4. Troje dzieci zmarło z powodu tajemniczego schorzenia. Lekarze podejrzewają związek z koronawirusem
  5. Wyszło na jaw, jaki naprawdę jest Michał Szpak. Jego przyjaciółka wygadała wszystko
  6. Zamieszanie w centrum Warszawy. Jarosław Kaczyński otoczony przez policję

Źródło: rmf.fm

Poprzedni artykułLatami bezskutecznie starała się o dziecko. Zdecydowała się na adopcję, chwilę później otrzymała wiadomość, która zwaliła ją z nóg
Następny artykułGwiazda polskiego „Mam Talent” była naprawdę popularna. Teraz gra w filmach dla dorosłych
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.