Anna Mucha to gwiazda, która lubi kontrowersje. Nie ma problemu z mówieniem tego, co myśli – a język ma naprawdę cięty. Tak też było tym razem, kiedy aktorce puściły nerwy. Mucha wybrała się na obiad do restauracji, coś jednak poszło nie tak. Gdy gwiazda zobaczyła, co jej podano, wpadła w prawdziwy szał, a wszystko zostało uwiecznione na nagraniu.

Anna Mucha już nie raz wypowiadała się na temat społecznych problemów, dotykających nas wszystkich – znowu to zrobiła. Tym razem swojego wypoczynku nie może zaliczyć do udanego w pełni. Dlaczego?

Anna Mucha wpadła w szał

Gwiazda udała się na wypoczynek. Postawiła na nasze polskie, urokliwe strony. Będąc na krótkim urlopie, udała się na obiad do restauracji, która w swoim menu miała głównie ryby. Aktorka zajadała się rybą i zachwycała pięknymi okolicznościami przyrody. Wszystko było w porządku – jednak do pewnego momentu.

Do chwili, w której podano jej sałatkę – z samą sałatką było wszystko w porządku, sprawa jednak dotyczyła… plastikowego opakowania, w którym ta została podana.

  1. Kinga Duda wróciła do kraju. Zrobili jej zdjęcie, uwagę przykuła jedna rzecz
  2. Nie wyrzucaj łupin po bobie. Są niewiarygodnie cenne
  3. Kim była mama Trzaskowskiego? Z Wikipedii nagle usunięto o niej jedną informację, wielu będzie zaskoczonych

Anna Mucha chce być eko

– Jem go na aluminiowej tacce, plastikowymi sztućcami, z plastikowym kubkiem… I nawet kur**, surówkę mi podali w plastiku! – skomentowała Mucha całą sytuację za pośrednictwem InstaStory.

Gwiazda postanowiła porozmawiać z właścicielem restauracji – to również uwieczniła na swoim InstaStory. Poprosiła mężczyznę, aby ten publicznie obiecał, że zrezygnuje z plastikowego asortymentu. Właściciel przyznał, że przeszkodą do tego są głównie koszty. Gwiazda jednak była nieugięta – poprosiła fanów o podesłanie linków do jednorazowych, ale ekologicznych sztućców w dobrej cenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Mucha
Fot. instagram.com/taannamucha/

Anna Mucha zawsze mówi to, co myśli.

anna mucha
Fot. instagram.com/taannamucha/

Tak też stało się tym razem.

anna mucha
Fot. instagram.com/taannamucha/

Aktorka zachwycała się rybą, natomiast plastikowe sztućce wyprowadziły gwiazdę z równowagi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile naprawdę zarabiają księża? Media dotarły do konkretnych liczb, wielu będzie zadziwionych
  2. Chcieli spędzić wymarzony urlop w Polsce. Tragiczny wypadek zmienił życie małżeństwa na zawsze
  3. Przy zwłokach małżeństwa z Człuchowa znaleziono list. Mąż, który miał być odpowiedzialny za tragedię, zostawił wstrząsającą wiadomość
  4. Fundacja nagle przestała pomagać niepełnosprawnej kobiecie. Uważa, że zrobiła niedopuszczalną rzecz, chodzi o wybory
  5. Dziś upływa ważny termin dla wielu Polaków. Ostatni moment, jutro będzie już za późno
  6. Niechcący chwycił moment, gdy trąba powietrzna szalała w polskiej miejscowości. Porażające nagranie w sieci

Źródło: pamponik.pl

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.