Wielka radość w życiu gwiazdy M jak miłość. Jak informuje Super Express, aktorka i jej partner zapoznali ze sobą swoje dzieci, a ostatnio nawet zamieszkali razem! Tworzą teraz uroczą patchworkową rodzinkę – czytamy na se.pl.

Anna Mucha i Jakub Wons rozpoczęli kolejny etap w swoim związku, podobno decyzja zapadła już kilka miesięcy temu. Córki aktorki i jej ukochanego są w tym samym wieku, zatem prawdopodobnie świetnie się dogadują.

Anna Mucha ma powód do radości

Na warszawskiej Ochocie przed domem Ani Muchy zatrzymuje się auto. Wysiada z niego gwiazda „M jak miłość” ze swoim nowym partnerem oraz… całą gromadką dzieci. Anna Mucha zamieszkała z Jakubem Wonsem kilka miesięcy temu. Dzieci aktorki, 10-letnia Stefania i 7-letni Teodor, dobrze poznały i zaakceptowały jej nowego partnera – podaje Super Express.

Jak wynika z doniesień portalu, nawet były partner aktorki, Marcel Sora polubił nowego ukochanego Anny Muchy. Co więcej, mężczyźni podobno pracują razem przy spektaklu teatralnym, który produkuje gwiazda M jak miłość!

W domu zakochanych często ma bywać także córka Jakuba Wonsa – dziesięcioletnia Zosia. Mamą dziewczynki jest aktorka Hanna Konarowska.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kim jest Jakub Wons?

Jakub Wons jest aktorem, reżyserem i producentem teatralnym, swoją karierę zaczynał pod koniec lat 80. 39-latek na szklanym ekranie zaczął pojawiać się w 2000 roku.

Jako aktor Wons otrzymywał role w produkcjach takich jak Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Klan czy M jak miłość.

Jakub Wons był reżyserem seriali takich jak Dziki, Okazja czy Dwie strony medalu. Annę Muchę poznał w 2017 roku. Prywatnie to syn aktora Grzegorza Wonsa, którego widzowie znają z roli Więcławskiego w serialu Ranczo.

To niejedyna para, która ma ogromny powód do radości. Wczoraj, podczas rozdania Telekamer, Mikołaj Roznerski wyznał miłość swojej ukochanej. Więcej na temat przeczytacie >tutaj<.

Co więcej, także rodzina Barbary Kurdej-Szatan ma okazję do świętowania.

Zobacz zdjęcia:

Anna Mucha
fot. TRICOLORS/East News

Anna Mucha jest w szczęśliwym związku.

Anna Mucha
fot. TRICOLORS/East News

Partnerem gwiazdy jest Jakub Wons.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przemek Kossakowski z Telekamerą. Fani ,,Down the road” ruszyli z gratulacjami
  2. Pogrzeb Krzysztofa Pendereckiego nadal się nie odbył. Kompozytor zmarł niemal rok temu
  3. Czy uczniowie wrócą do szkół w kwietniu? Minister edukacji zabrał głos

Źródło: se.pl

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl