Anna Mucha otrzymała propozycję pracy w jednym z najpopularniejszych seriali Polsatu. Aktorka w uwielbianej przez Polaków produkcji wcieli się w rolę demonicznej Famme Fatale. Czy to oznacza, że najjaśniejsza gwiazda M jak miłość zrezygnuje z udziału w hicie TVP2? My już wiemy.

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie Anna Mucha znajduje się w czołówce najbardziej pożądanych i najpopularniejszych polskich aktorek. W ostatnim czasie gwiazda nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Okazuje się, że wkrótce po raz kolejny widzowie będą mieli okazję podziwiać jej zdolności aktorskie na szklanym ekranie. Mucha pojawi się bowiem w 6 sezonie serialu W rytmie serca.

Anna Mucha zagra w serialu Polsatu

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. To zupełnie zrozumiałe, że regularnie otrzymuje kolejne propozycje zawodowe. Przypomnijmy, że oprócz grania w przodujących serialach telewizyjnych, widzowie mogą podziwiać ją na deskach teatru.

Nieco bardziej uważni widzowie M jak miłość z pewnością zauważyli, że coraz większa liczba aktorów serialu, widywana jest również w serialu W rytmie serca emitowanym na Polsacie. Nie ma tu jednak mowy o konkurencji, ponieważ obydwie produkcje łączy… ten sam producent! Okazuje się, że do ekipy serialu dołączy również Anna Mucha.

  1. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed popularnym produktem. Każdy może mieć go w kuchni
  2. Dziecko urodziło się z siwymi włosami. Rodzice bali się najgorszego

Czy aktorce uda się to pogodzić?

Okazuje się, że w hicie Polsatu Mucha wcieli się w rolę pięknej, ale zadziornej i niebezpiecznej Karoliny, która do góry nogami przewróci życie mieszkańców Kazimierza Dolnego. Nic dziwnego, że panowie będą nią wyraźnie zainteresowani, a oderwanie wzroku od jej wdzięków choćby na ułamek sekundy wydawać się będzie czymś zupełnie niemożliwym.

Czy Anna Mucha zrezygnuje z M jak miłość? Nie ulega wątpliwości, ze odpowiedzi na to pytanie poszukują wszyscy fani produkcji. Fani serialu mogą jednak spać spokojnie. Anna Mucha nie zrezygnuje z hitu TVP2 i w dalszym ciągu będzie zachwycać swoimi aktorskimi umiejętnościami. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Mucha
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 13.11.2018 Konferencja filmu „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” n/z: MUCHA ANNA

Anna Mucha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. 

Anna Mucha
instagram.com @taannamucha

Aktorka zagra w serialu Polsatu. 

Anna Mucha
instagram.com @taannamucha

Fani M jak miłość nie mają powodów do obaw.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Choroba, której nie zobaczysz. 1 na 33 osoby jest nosicielem wadliwego genu
  2. Jest nagranie. Biedronka w polskiej miejscowości przyłapana na największej ściemie
  3. Przepis na domową pizzę. Trik na genialne ciasto, smak jak z najlepszej włoskiej pizzerii
  4. Radosław Majdan zdradził szczegóły porodu żony. Większość par nie ujawnia tak wiele
  5. Iwona Pavlović została blondynką. Na najnowszym zdjęciu nie przypomina siebie
  6. Rozcięli brzuch kobiecie w ciąży, ale nie było w nim dziecka. Lekarze osłupieli i podjęli natychmiastową decyzję

Źródło: superseriale.se.pl

Poprzedni artykułKotek próbuje wejść do góry po ślizgawce. W końcu na ratunek przychodzi jego mama
Następny artykułKobieta w ciąży wbiegła prosto pod tramwaj. Nagranie mrozi krew w żyłach
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.