Anna Mucha utknęła na lotnisku w Chinach. O trudnej sytuacji opowiedziała na Instagramie. Przyznała też, że otwarcie skrytykowała starszą kobietę. Jej zachowanie spotkało się krytyką internautów. Na razie nie wiadomo, kiedy aktorka wróci do kraju.

Anna Mucha wybrała się w podróż do Hongkongu. Powrót do domu uniemożliwiła jej napięta sytuacja na lotnisku. Funkcjonariusze byli zmuszeni do użycia gazu łzawiącego, a władze portu informowały o poważnych zakłóceniach w jego funkcjonowaniu. Loty zostały całkowicie zablokowane.

Anna Mucha utknęła w Chinach

Jak podaje TVN24, od piątku w Hongkongu trwają protesty przeciwko lokalnym władzom i zgłoszonemu przez nie projektowi nowelizacji prawa, która umożliwiłaby między innymi ekstradycję do Chin kontynentalnych. Mieszkańcy uważają, że jest to zagrożenie dla praworządności i przejaw ograniczania autonomii tego regionu. Manifestanci w ramach protestu postanowili zablokować lotnisko. Z tego powodu w sobotę odwołano ponad 300 lotów. 

W tym czasie do domu miała wracać Anna Mucha, która od pewnego czasu przebywa w Chinach. Jej lot także został odwołany i gwiazda została zmuszona do pobytu dłuższego, niż początkowo planowała. Aktorka jest jednak wyrozumiała dla mieszkańców, którzy walczą o niezależność swojego regionu i dzielnie znosi wszelkie utrudnienia. Nie wytrzymała jednak zachowania innych podróżujących.

Anna Mucha: konflikt na lotnisku

Nie każdy ma tyle wyrozumiałości co Anna Mucha. Część turystów negatywnie oceniła działania manifestujących, a pewna kobieta, na oczach polskiej aktorki, podeszła do nich i wyraziła swoje niezadowolenie z powodu odwołanego lotu. To nie spodobało się gwieździe, która osobiście zwróciła jej uwagę.

– Ale się zdenerwowałam przed chwilką. Jakaś głupia, starsza pani, Amerykanka, Angielka – nie mam pojęcia -podeszła do protestujących z pretensją o to, że ona nie może wyjechać na wakacje. Powiedziałam: stara (oczywiście byłam miła) generalnie miałaś wakacje wcześniej, będziesz miała wakacje później. O co ci chodzi — relacjonowała na Instagramie.

Części fanów nie spodobało się, że Anna Mucha w taki sposób zwróciła się do kobiety. Wysyłali do niej wiadomości, w których pytali o szacunek do starszych. Aktorka jednak nie wycofała się ze swojego stanowiska. Lotnisko wznowiło działalność, ale ścisłe kontrole i działania porządkowe mające na celu usunięcie śladów krwi czy szkła opóźniają loty. Anna Mucha poinformowała, że być może dziś uda jej się opuścić Chiny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna mucha
instagram.com/taannamucha

Anna Mucha skrytykowała starszą kobietę. 

anna mucha
instagram.com/taannamucha

Aktorka prawdopodobnie jeszcze dziś wyleci z Chin.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje 29-letnia modelka ”Playboya” Zmarła niespodziewanie po zażyciu nieznanej substancji
  2. Katarzyna Pakosińska podczas wyprawy do Gruzji kilka lat temu prawie zginęła. Życie uratował jej obecny mąż
  3. Beata Tyszkiewicz kończy dziś 81 lat. Zobaczcie jej zdjęcia z młodości
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie

Źródło: TVN24, pomponik.pl

Poprzedni artykułNie żyje 29-letnia modelka ”Playboya” Zmarła niespodziewanie po zażyciu nieznanej substancji
Następny artykułKot zaklinował się w płocie. Ratownicy szybko zauważyli, że nie był sam
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.