Anna Mucha niejednokrotnie zaskakiwała swoich fanów radosnymi nowinami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Tym razem nie było inaczej. Aktorka za pośrednictwem Instagrama ogłosiła naprawdę wielką nowinę. Wszyscy gratulują aktorce, a zarazem nie mogą się doczekać. Posypało się mnóstwo komentarzy, w których fani wyrażali swój zachwyt. Wspaniałe wieści.

Popularna aktorka Anna Mucha jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Zważywszy na ogromną popularność, stara się regularnie nawiązywać kontakt ze swoimi fanami. Teraz przygotowała dla nich coś naprawdę wielkiego. Nie da się ukryć, że należą jej się gratulacje. Fani nie mogą się doczekać. Gwiazda ogłosiła wielką nowinę.

Anna Mucha przekazała wielką nowinę

To już pewne. Anna Mucha za pośrednictwem Instagrama przekazała wielką nowinę, która wzbudziła zachwyt u fanów obserwujących aktorkę. Ta informacja była przez wielu wyczekiwana od dłuższego czasu. W końcu cierpliwość wielbicieli popularnej aktorki została wynagrodzona. Artystka nie ukrywa swojej wielkiej radości.

Na profilu Anny pojawiły się dwa zdjęcia oraz filmy, na których uradowana aktorka wyrażała swoje ogromne szczęście:

– Wreszcie wybiła ta godzina, bardzo jest mi miło ogłosić, że to dopiero będzie przygoda! Będzie to totalna przygoda! Już teraz was zapraszam – mówiła aktorka.

Wyraz twarzy Anny mówi wszystko. Nieschodzący szeroki uśmiech z buzi aktorki jest dowodem jej ogromnej radości.

  1. Lekarz Dagmary Kaźmierskiej nie ma złudzeń. Trzeba zacząć działać natychmiast, przed gwiazdą trudne chwile
  2. Rząd po cichu przepycha zmiany, które dotkną 1,5 mln Polek i Polaków. Mniejsze pensje na rękę mają zaowocować wyższymi emeryturami

Anna Mucha wraca na scenę

Za niedługo, bo już 11 października tego roku o godzinie 19:00 na deskach teatru Scena Relax Anna Mucha wystąpi w najnowszym spektaklu pt. Przygoda z ogrodnikiem. Następnie po odbytej premierze aktorka wraz z innymi kolegami z planu ruszą w trasę po Polsce. Na ten moment nie wiadomo, w ilu miastach ostatecznie spektakl będzie zaprezentowany, jednak Anna otwarcie mówi, że ma nadzieję spotkać się we wszystkich.

Głównym reżyserem spektaklu jest Mirosław Połatyński. Obok Anny Muchy pojawi się mnóstwo znanych aktorów i aktorek z polskiej sceny teatralnej. Będą to m.in. Agnieszka Włodarczyk, Katarzyna Cichopek, Olga Szomańska czy Michał Sitarski.

Długo oczekiwany moment stał się faktem. Nie można się dziwić, że radość aktorki jest ogromna.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Stało się. Anna Mucha wraca na scenę. Wystąpi w najnowszym spektaklu Mirosława Połatyńskiego pt. Przygoda z ogrodnikiem.

Anna Mucha
fot. screen/ instagram.com/taannamucha/

Fani zjednoczyli się w radości z aktorką. Ślą jej najszczersze gratulacje!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od dziś obowiązuje nowy, surowy zakaz. W ostatniej chwili wprowadzono dwa kluczowe wyjątki
  2. Pani Ewelina wybrała się rekreacyjnie do lasu na grzyby. Przeżyła horror. Panicznie prosiła tylko o jedno
  3. GIS pilnie alarmuje: „Zagrożenie dla zdrowia”. Wycofują kolejny, popularny produkt ze sklepów, wielu go kupiło
  4. Ostatni upalny dzień. Wiemy, gdzie będzie najcieplej, wspaniała prognoza dla Polski
  5. Nie żyje wybitny Polak i historyczna postać. Kraj pogrążył się w rozpaczy, walczył do końca
  6. Pij go codziennie, na dłużej zachowasz wakacyjną opaleniznę, a skóra odzyska blask. Efekty zobaczysz już po paru dniach

Poprzedni artykułWielka akcja ratunkowa, walczą z ogniem. Syreny wyją w całym mieście, są ranni, niebo spowił gęsty dym
Następny artykułPolacy ich uwielbiali. Pamiętacie „Wideotekę dorosłego człowieka”?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.