Anna Mucha zdobyła się na bardzo szczere i odważne wyznanie. Choć aktorka woli nie opowiadać o swoim życiu zawodowym, ostatnio zrobiła wyjątek. W rozmowie z Wysokimi Obcasami wspomniała jedną ze swoich ciąż i wyjawiła, że stanęła przed trudnym wyborem: –Tabletki leżały na mojej dłoni – przyznała gwiazda.

Anna Mucha to prawdziwa gwiazda polskiego show-biznesu. Aktorka wciąż cieszy się zainteresowaniem fanów a projekt, w którym bierze udział, przyciąga uwagę tłumów. Choć wiemy, że jest szczęśliwą mamą i zakochaną kobietą, nie znamy zbyt wiele szczegółów z jej prywatnego życia. Tym bardziej zaskakujące pozostaje szczere wyznanie aktorki, dotyczące czasu ciąży. 

Anna Mucha szczerze o ciąży

Anna Mucha przyznała, że gdy dowiedziała się o tym, że jest w ciąży, była bardzo zaskoczona i nie wiedziała, co robić dalej. Postanowiła więc dać sobie wybór, o swojej trudnej sytuacji opowiedziała w Wysokich Obcasach:

Mnie osobiście ciąża zaskoczyła. Dziś mogę powiedzieć, bez żadnych konotacji religijnych, że to było błogosławieństwo i dziękuję za ten dar, ten przypadek. Jestem szczęśliwa i wzruszona – przyznała gwiazda i wspomniała początek ciąży:

-Natomiast na początku wcale taka wzruszona nie byłam. Skontaktowałam się z Kobietami na Falach, przysłały mi tabletki. Leżały przez jakiś czas na mojej dłoni, potem w lodówce. Podjęłam inną decyzję, widząc, że mam koło siebie właściwego partnera – wyjawiła Anna Mucha. 

  1. Fani TVP i TVN załamani. Sprawdził się najgorszy scenariusz, nie żyje wielka legenda
  2. Prowadząca „Nasz nowy dom” bardzo martwi się o swoje dziecko. Media mówią o kryzysie
  3. Właśnie przekazano oficjalny komunikat. Zaktualizowano wszystkie obostrzenia, pilne

Anna Mucha: – nie oceniałam ich decyzji

Aktorka w rozmowie z Wysokimi Obcasami przyznała także, że rozmawiała z kobietami, które znalazły się w tej samej sytuacji, co ona. Gwiazda wspomina ich wspólne spotkanie:

-Tabletki zostały w lodówce. Jakiś czas później zgłosiły się do mnie dwie kobiety w ciąży z wielkimi rozterkami. Długo rozmawiałyśmy. Nie oceniałam ich decyzji. Zostawiłam tabletki na stole. Wyszłam – opowiedziała gwiazda.

Dziś Stefania i Teodor to oczka w głowie swojej mamy. Anna Mucha jest szczęśliwa, że to właśnie Maciej Sora jest ojcem dzieci. Choć para się rozstała, utrzymują ze sobą bardzo dobre stosunki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Mucha
instagram.com/taannamucha/

Mucha często pokazuje swoje dzieci w social-mediach, jednak tak, by ich twarze nie były widoczne. 

anna mucha
instagram.com/taannamucha

Dzieci są dla aktorki prawdziwym szczęściem. Anna Mucha zdobyła się na bardzo odważną decyzję. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niestety, koronawirus w kolejnym pociągu. Pilny komunikat sanepidu, ostrzegają przed niebezpieczeństwem
  2. Skandal w nowym sezonie „Hotel Paradise”. Na egzotycznej wyspie robi się gorąco
  3. Trwa dramatyczna walka z ogniem. Płonie szkoła w południowej Polsce, na miejscu kilkanaście zastępów straży
  4. Niebywała oferta w drogeriach Hebe. Wszyscy lecą, żeby zdążyć. Luksusowe kosmetyki można dostać nawet za jeden grosz
  5. Wielkie szczęście w życiu Michała Szpaka. Gratulacjom nie ma końca, radosna nowina obiegła całą Polskę
  6. Sok z malin jest niezastąpiony zimą, zrobisz go bez problemu w zaciszu domowym. Sklepowe odpowiedniki przegrywają w przedbiegach

Źródło: jastrzabpost.pl, Wysokie Obcasy

 

Poprzedni artykułPamiętacie kultową bajkę „Jacek i Agatka”? Każde dziecko oglądało ją przed snem
Następny artykułLekarz zawołał 12-latkę podczas porodu jej matki. Zadał jedno pytanie, po chwili rozległ się potworny krzyk
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.