Anna Mucha jako jurorka programu Dance Dance Dance może nieco narazić się widowni swoją wypowiedzią. Komentując występ wokalistki, pokusiła się o kilka mocnych słów. Słusznie?

Wszystko wskazuje na to, że kolejna edycja show tanecznego Dance Dance Dance będzie bogata w pełne emocji momenty. Jak wynika z zapowiedzi programu, po występie jednej z uczestniczek, Anna Mucha zdobyła się na ciętą i szczerą wypowiedź. Nie musiała jednak czekać długo na ripostę. 

Anna Mucha jurorką w programie Dance Dance Dance

Uczestnicy programu Dance Dance Dance interpretują choreografie z legendarnych teledysków i przedstawiają efekty swojej pracy przed gronem jurorów. O zwycięzcy programu decyduje sms-owe głosowanie widzów. W poprzedniej edycji laureatem został Adam Zdrójkowski oraz jego partnerka Wiktoria Gąsiewska.

Do tej pory w każdym z odcinków pary złożone z polskich celebrytów oraz ich przyjaciół były oceniane przez Idę Nowakowską, Roberta Kupisza i Ewę Chodakowską. W drugiej edycji Ewę Chodakowską zastąpi w jury Anna Mucha.

Okazało się, że aktorka nie ma problemu z bezpośrednim wyrażaniem swojej opinii, jak wynika z zapowiedzi najnowszego odcinka. Jedno pytanie jurorki wywołało falę komentarzy, której nikt się nie spodziewał. Kontrowersyjny i premierowy odcinek będziemy mogli oglądać na antenie TVP2 już w tę sobotę.

  1. Paweł Królikowski w młodości. Wspominamy pierwsze role aktora
  2. Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus
  3. Mąż dostał prezent od żony na 30 rocznicę ślubu. Zabił go w dramatycznych okolicznościach

Anna Mucha kontra Katarzyna Stankiewicz

W pierwszym odcinku Dance Dance Dance zobaczymy występ Katarzyny Stankiewicz oraz jej siostry Anny. Pokaz choreografii bezpośrednio skomentowała jurorka Anna Mucha:

Chciałabym wiedzieć, po co jesteś w tym programie? Nie mam poczucia, żebyś była zaangażowana na sto procent w to, co robisz – wyznała szczerze na antenie.

To pytanie wywołało poruszenie wśród uczestników i prowadzących program. To nie był koniec krytyki aktorki.

– Zrzuć z siebie maskę, zacznij wyciskać z siebie siódme poty – próbowała zmobilizować artystkę Anna Mucha.

Gwiazda nie musiała czekać długo na odpowiedź ze strony uczestniczki Dance Dance Dance,a szczerość jej słów była rozbrajająca. Wokalistka wyznała, że ma do siebie ogromny dystans i lubi to, co taniec robi z jej ciałem.

 Od tańca nie zależy moje życie. Wkładam w to strasznie dużo pracy, ale nie jestem w stanie pokonać pewnych rzeczy, więc śmiało możesz sobie poużywać – odbiła piłeczkę w stronę aktorki Katarzyna Stankiewicz.

Anna Mucha była zaskoczona. Słusznie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Mucha
fot. screen youtube.com Kozaczek

Anna Mucha dołączyła do grona jurorów programu Dance Dance Dance.

Anna Mucha
fot. screen youtube.com Kozaczek

W najnowszym odcinku dochodzi do ostrej wymiany słów pomiędzy jurorką a Katarzyną Stankiewicz.

Wygląda na to, że będzie to emocjonująca edycja!

ZOBACZ TEŻ:

 1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
 2. 249 Polaków nie wpuszczono do samolotu. Banalny błąd, każdy powinien uważać na jeden szczegół
 3. Żona Zenka Martyniuka poprowadzi program w TVP? Ma zostać większą gwiazdą niż sławny mąż
 4. Paweł Królikowski uhonorowany przez polską aktorkę. Narysowała jego podobiznę „Jest mi cholernie przykro”
 5. Andrzej Grabowski zakochany. Tygodnik ujawnił, kim jest 30 lat młodsza kobieta
 6. Rewelacyjny przepis na kotlety mielone po lwowsku Magdy Gessler. Zasmakujesz i nigdy innych nie zrobisz

źródło: kozaczek.pl, jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułKupił wszystkie róże od kobiety sprzedającej kwiaty w metrze. Miał do niej tylko jedną, wyjątkową prośbę
Następny artykułGenialny trik na kotlety schabowe. Wystarczy dodać jeden składnik do panierki, niebo w gębie gwarantowane
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.