Anna Mucha bez makijażu: jak prezentuje się gwiazda w wersji sauté? Aktorka, która nie wstydzi się upubliczniać na Instagramie kuszących zdjęć, ostatnio wrzuciła na swój profil zdjęcie bez makijażu! Jak wygląda Anna Mucha w naturalnym wydaniu? Podpowiemy tylko, że prezentuje się cudownie!

Aktorka lubi kusić swoim wyglądem i na jej instagramie możemy znaleźć mnóstwo seksownych zdjęć. Ostatnio jednak podzieliła się zupełnie inną fotką w bardzo naturalnym wydaniu. Gwiazda opublikowała selfie, na którym można podziwiać jej naturalne piękno. Jak prezentuje się Anna Mucha bez makijażu? 

Anna Mucha bez makijażu

38-letnia aktorka sprawiła, że niejedna kobieta może jej pozazdrościć! Gwiazda może pochwalić się niemal nieskazitelną cerą. Anna Mucha bez makijażu wygląda olśniewająco, swoją naturalną urodę podkreśliła jedynie sztucznymi rzęsami. Trzeba przyznać, że niewiele gwiazd zdecydowałoby się na tak odważny ruch! Mimo że od kilku lat naturalność staje się coraz bardziej w cenie, to i ciężko jest uniknąć fali krytyki, która wzbiera przy każdym przełamaniu współczesnych standardów piękna. Mucha jednak wcale się tym nie przejmuje i z dumą prezentuje swoje oblicze bez grama makijażu!

Reakcja fanów

Fani aktorki są zachwyceni najnowszym zdjęciem Muchy. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których fani wychwalali urodę i dystans aktorki do samej siebie.  Jak zawsze szeroko uśmiechnięta gwiazda zebrała mnóstwo komplementów. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których kobiety mówią, jak zazdroszczą aktorce cery i nie dowierzają, jak dobiegająca czterdziestki kobieta może wyglądać jak nastolatka!

Anna Mucha na Instagramie

Anna Mucha słynie ze swojej rozbrajającej autentyczności, którą możemy podziwiać na jej profilach społecznościowych. Gwiazda bez oporów dzieli się z fanami zdjęciami z pracy i różnych wydarzeń, ale i ze swojego czasu wolnego i wakacji. 38-letnia aktorka wyróżnia się wielkim dystansem do samej siebie i pozytywnym nastawieniem do życia. Pełnoetatowa mama i jedna z najbardziej znanych aktorek M jak Miłośćna instagramie jest bardzo aktywna i lubi dzielić się zdjęciami, nawet tymi, które inne gwiazdy bałyby się upublicznić!

Anna Mucha bez makijażu pokazała się nie pierwszy raz, często publikowała także zdjęcia topless, które wzbudzały wiele kontrowersji. Aktorka jednak zdaje się tym nie przejmować i mieć bardzo pozytywny stosunek do swojego ciała. Pozazdrościć! Naturalnie piękna aktorka już kilka razy publikowała zdjęcia, na których prezentuje swoją twarz bez makijażu, parę razy została także przyłapana przez paparazzi również w naturalnym wydaniu. Widać, że aktorka dobrze czuje się sama ze sobą, niezależnie od tego, czy nosi makijaż, czy nie. Zresztą zobaczcie sami!

ZOBACZ, JAK WYGLĄDA ANNA MUCHA BEZ MAKIJAŻU:

Anna mucha bez makijażu
instagram.com/taannamucha

Anna Mucha jest jedną z najbardziej autentycznych polskich gwiazd.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułOla Ciupa. Cała prawda o najsławniejszej Słowiance Donatana
Następny artykułBig Brother powraca w wielkim stylu. Wiadomo, kto poprowadzi program
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.